• Informacje na temat:

  piasek kolęda

Artykuły na temat: piasek kolęda
 • Piasek: Pojednałem się z ojcem, gdy był na łożu śmierci

  Z ojcem długo nie miał kontaktu, pogodził się z nim dopiero w obliczu choroby. "Gdy odchodził, a umierał na raka, zaczęliśmy poważnie rozmawiać, także o śmierci" - wyznaje Andrzej "Piasek" Piaseczny (44 l.).

 • Płyty na święta

  Do sklepów muzycznych w ostatnich tygodniach trafiły płyty, muzycznie związane ze świętami Bożego Narodzenia. Przygotowaliśmy dla was zestawienie tego rodzaju wydawnictw, wśród których coś dla siebie znajdą sympatycy dyskotekowych rytmów spod znaku Crazy Frog i Schnappi'ego, ale i bardziej wyrafinowanych nagrań np. Briana Wilsona, Kenny'ego G, czy Diany Krall. Przy wigilijnym stole możecie także zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy z Golec uOrkiestrą i Krzysztofem Kiljańskim.

 • Melo.pl na święta

  Kolędy i utwory świąteczne mogą być znakomitym prezentem pod choinkę. W naszym sklepie Melo.pl możecie kupić bożonarodzeniowe piosenki w wykonaniu m.in. Krzysztofa Kiljańskiego, Kayah, Ryszarda Rynkowskiego, Hanny Banaszak czy grupy Indigo. Wielkim przebojem jest także ostatnio "Ten czas" duetu Verba .

 • "Mam talent": Piaskowa czarodziejka triumfuje!

  Malująca w piasku Ukrainka Tetiana Galitsyna wygrała szóstą edycję programu "Mam talent". Przy okazji wyszło na jaw, że współprowadzący show Szymon Hołownia - znany katolicki publicysta - nie rozróżnia kolęd!

 • Izabela Trojanowska: Rozpoczęła "Klan"

  Monikę gra w "Klanie" od początku, czyli od 1997 roku. Nic więc dziwnego, że była wzruszona podczas jubileuszu z okazji emisji 2500. odcinka serialu. Jednak pierwszą miłością Izabeli Trojanowskiej jest muzyka. Gwiazdę zobaczymy w tym roku na gali sylwestrowej w Dwójce.