• Informacje na temat:

  piasek michał piróg

Artykuły na temat: piasek michał piróg
 • Kuba Wojewódzki wraca do głośnej książki Piróga! Pyta o nią... Piaska!

  Andrzej Piaseczny (44 l.) odniósł się do biografii Michała Piróga, w której tancerz opowiedział o swoim związku z "pewnym znanym piosenkarzem"!

 • Kuba Wojewódzki jest gejem?

  Tancerz i prezenter Michał Piróg sugeruje, że juror "X Factor" Kuba Wojewódzki może być homoseksualistą.

 • Michał Piróg o Piasku: Do dzisiaj mi nie wybaczył

  Michał Piróg (35 l.) w swojej autobiografii "Chcę żyć" cytuje fragment wywiadu, którego udzielił jego były partner. Według ustaleń "Faktu", chodzi o Andrzeja "Piaska" Piasecznego. Choreograf właśnie to potwierdził!

 • Andrzej Piaseczny: Zatańczmy jeszcze raz

  W sklepach dostępna jest już poszerzona wersja płyty "Jednym tchem" Andrzeja Piasecznego. Ten album był jednym z przebojów 2005 roku, a pochodzący z niego utwór "Z głębi duszy" przyniósł wokaliście Bursztynowego Słowika na festiwalu w Sopocie. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do nowej wersji utworu "...i jeszcze", promującego dwupłytowe wydanie "Jednym tchem". O klipie i popularnym programie "Taniec z gwiazdami" opowiedział nam sam Andrzej Piaseczny.

 • Michał Piróg po wybuchu afery: Zadzwoniłem do Andrzeja, żeby...

  Michał Piróg komentuje sensacyjne doniesienia jednego z tabloidów o jego rzekomym romansie z Andrzejem Piasecznym...

 • Piasek uciekł z Warszawy przez Piróga?

  O dość bliskich relacjach, które łączyły przed laty Andrzeja Piasecznego (42 l.) i Michała Piróga (34 l.) mówiło się od dawna. Żaden z panów nigdy nie chciał jednak rozmawiać na ten temat. Piasek(...) rękę. Najbardziej boi się jednak spotkań ze stałym bywalcem warszawskich salonów, czyli Michałem Pirógiem. Piosenkarz nie chce, aby pewne rzeczy z jego przeszłości ujrzały niepotrzebnie światło...

 • Piasek znalazł nową miłość?

  Piaska i nieznanego wówczas szerzej choreografa Michała Piróga. Stąd wzięły się nigdy nie potwierdzone, choć krążące do dziś pogłoski, że panowie byli parą. Czytaj dalej na następnej stronie(...) wydał się mało wiarygodny. Sam Piasek już po rozstaniu żalił się, że ludzie nie wierzyli w ich miłość, nazywając Mirkę "przykrywką". Choć trzeba przyznać, że sam te plotki nieco prowokował. W tym...

 • Andrzej Piaseczny (43 l.) do tej pory nie skomentował zamieszania, które wywołał jego były przyjaciel Michał Piróg (35 l.). Zamiast dementować plotki, piosenkarz woli spędzać czas z rodziną!

 • Andrzej Piaseczny przerywa milczenie! Nigdy wcześniej o tym nie mówił!

  ...współpracował.  Po latach nieco inne światło na życie Andrzej rzucił Michał Piróg. Sam zainteresowany nie zabrał jednak w tej sprawie głosu. I w najbliższym czasie raczej niewiele zmieni się w tej kwestii(...) wszystkie rozgłośnie radiowe, a płyty świetnie się sprzedają.  Piasek jest też ewenementem jeśli chodzi o niedzielenie się swoim życiem prywatnym z mediami.  Co prawda w latach 90. idol nastolatek pozował...

 • Andrzej Piaseczny ma nowe zęby!

  ...i... Michała Piróga, który swoją książką biograficzną nieźle namieszał także w życiu piosenkarza, przez co Andrzej pojawia się głównie na imprezach muzycznych. Tak było kilka dni temu w Sopocie(...) dowiedział się "Fakt", Piasek zafundował sobie komplet bielutkich porcelanowych licówek za około 30 tysięcy złotych!  Czy nowy uśmiech ułatwi mu znalezienie nowej miłości? A może Piasek znów jest...

Zdjęcia na temat: piasek michał piróg
Wideo na temat: piasek michał piróg
 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Książę Persji: Piaski czasu

  IX wiek, średniowieczna Persja. Główny bohater, młody książę (Jake Gyllenhaal) zawiera porozumienie z tajemniczą księżniczką i razem wyruszają na wyprawę przeciwko złym siłom. Muszą powstrzymać tajemne moce i ocalić magiczny sztylet, uwalniający Piaski Czasu. Jest to podarunek od bogów, który może odwrócić czas i zapewnić swojemu właścicielowi władzę nad światem.

 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.