• Informacje na temat:

  piasek się zakochał

Artykuły na temat: piasek się zakochał
 • "Przypomnieć się"

  Mono, a nagrane zostały wespół z Andrzejem Piasecznym, wówczas wokalistą Mafii. Płyta "Sax & Sex" okazała się wielkim sukcesem, sprzedając się w ilości ponad 800 tysięcy egzemplarzy. Na kolejnym albumie Choknackiego, "Big Beat", śpiewał Maciek Molęda, znany z L.O. 27. Na początku 2006 roku saksofonista zdecydował się na ostateczne rozstanie z De Mono, gdyż w tym czasie przygotował trzeci solowy...

 • "Ja się wstydzę"

  Lubisz wschodnią kuchnię? Szczerze mówiąc przepadam za nią i to nie w związku z modą na sushi, która ostatnio się pojawiła. Dużo wcześniej zakochałam się w tym jedzeniu, ale nie dlatego(...) i tekstową - pozbawiona jest wyrafinowanych ozdobników. Jest to prosty przekaz i w moim sposobie śpiewania też nie ma silenia się na Bóg wie co. W pracy nad „Sushi” wspomagał cię ponownie Andrzej...

 • De Mono z laureatką "Mam talent" ("Próżno nie chcę czekać na twoją miłość")

  ...początku jej istnienia. Singel "Próżno nie chcę czekać na twoją miłość" to polska wersja utworu "Waiting in Vain" Boba Marleya . "Bob Marley był dla mnie człowiekiem, dzięki któremu stałem się muzykiem. (...) Kiedy zobaczyłem go po raz pierwszy, kiedy go usłyszałem, pomyślałem sobie to jest właśnie to, co chciałbym robić. Zakochałem się totalnie w reggae" - opowiada wokalista Andrzej Krzywy...

 • Kto odpadnie z "jak Oni śpiewają"?

  Trzeci tydzień rywalizacji śpiewających gwiazd rozpocznie się od przykrego rozstania. Z programem pożegna się któryś z przystojnych mężczyzn: Marcin Kwaśny lub Maciej Jachowski. W roli czwartego jurora pojawi się Andrzej "Piasek" Piaseczny.

 • Kto już nie zaśpiewa?

  W pierwszym dniu wiosny gwiazdy programu "jak Oni śpiewają" zaśpiewały najpiękniejsze piosenki o miłości w obecności swoich najbliższych. Czwartym jurorem odcinka był Andrzej "Piasek" Piaseczny, który w finale zaprezentował utwór ze swojej najnowszej płyty.

 • Interesuje mnie doświadczenie

  .... Tak więc ta rola odmieniła moje myślenie o Los Angeles. Dzięki niej znów zakochałem się w tym mieście. Zobaczyłem tę część miasta, która jest prawdziwym LA - to nie tylko przemoc, gangsterzy i policja(...) dozą fikcji w zachowaniu bohaterów. Chcieliśmy pokazać te postaci, zamiast je odtwarzać. Czy to znaczy, że bardziej interesują pana bohaterowie, w których można się "wtopić"? - Interesuje mnie...

 • "The Voice of Poland" na start! Brian Fentress i Sabina Mustaeva olśnili (relacja, zdjęcia)

  Po rocznej przerwie na antenę TVP2 powrócił muzyczny show "The Voice of Poland". W pierwszych dwóch odcinkach trenerów zachwycił m.in. Brain Fentress i Sabina Mustaeva. Pozytywnie skład trenerski zaskoczyła również Joanna Banaszkiewicz, która na castingu pojawiła się w szóstym miesiącu ciąży.

 • Typowo angielska historia

  Co prawda już w "Basenie" znalazły się partie w języku angielskim, jednak to "Angel" jest anglojęzycznym debiutem reżyserskim Francoisa Ozona. Dodatkowo francuski twórca po raz pierwszy w swej twórczości zmierzył się z konwencją kostiumowego melodramatu. O tym co z tego wynikło, opowiada w rozmowie z Claire Vasse.

 • "The Voice of Poland": Podrywacz Adrian Wojtków, pyskaty Piotr "Elton" Waśkowski

  Kolejne dwa odcinki "The Voice of Poland" przyniosły ogrom emocji. Sporo śmiechu przyniósł incydent na linii Adrian Wojtków – Edyta Górniak. Chłopak po swoim występie postanowił złapać wokalistkę za pupę. Z trenerami w pyskówkę wdał się natomiast Piotr "Elton" Waśkowski.

 • Na zakończenie Sopot Festival 2005

  Koncertem brytyjskiego zespołu Simply Red zakończy się tegoroczna, 42. edycja Sopot Festival, który trwa od piątku, 2 września. Wieczorem w niedzielę (4 września) poznamy też laureatów konkursu o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności.