• Informacje na temat:

  pieczyńska

Artykuły na temat: pieczyńska
 • Małgorzata Pieczyńska: Najcenniejsza lekcja

  Małgorzata Pieczyńska urodziła się 4 maja 1960 roku w Warszawie. Debiutowała w filmie "Nadzór" Wiesława Saniewskiego (1983). Rok później ukończyła warszawską PWST. Znana jest z filmów "Wierna(...)+, tryskasz energią, wyglądasz kwitnąco. Jednym słowem, w sercu ciągle maj! Czas na Dzień Matki, więc czeka cię druga tura życzeń! Małgorzata Pieczyńska: - Mój syn Victor, który mieszka w Salwadorze...

 • Małgorzata Pieczyńska: Wciąż czuję się młodo

  Burza czarnych włosów i południowy temperament sprawiły, że Małgorzata Pieczyńska była w latach 80. uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Z okazji 60. urodzin przypominamy najważniejsze ekranowe wcielenia aktorki, która ponad 30 lat temu wyjechała z Polski do Szwecji i nigdy tego nie żałowała.

 • Małgorzata Pieczyńska: Świąteczny wyjazd

  Małgorzata Pieczyńska traktuje Boże Narodzenie jako okazję do odpoczynku. Od kilku lat wraz z mężem okres świąteczny spędza na zagranicznym wyjeździe. Gwiazda twierdzi, że straciła zapał do organizowania wystawnej wigilii, od kiedy jej syn postanowił spędzać całą zimę w Ameryce Południowej.

 • Małgorzata Pieczyńska: Tu jest moje serce

  Znakomita aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Pieczyńska od lat żyje i pracuje w Szwecji, ale regularnie bywa w Polsce. Uwielbia grać w rodzimych produkcjach. To tu ma przyjaciół z dzieciństwa i najpiękniejsze wspomnienia.

 • Małgorzata Pieczyńska: Na głęboką wodę

  Do Szwecji zawiodła ją miłość. Znalazła tam nie tylko dom i rodzinne szczęście, ale też świetną pracę w teatrze i filmie. Małgorzata Pieczyńska („M jak miłość”, „Piłkarski poker”, „Ekstradycja”) przyznaje, że czuje się zadowolona tak z pracy, jak z prywatnego życia.

 • Małgorzata Pieczyńska: Nie żałuje opuszczenia Polski

  Małgorzata Pieczyńska nie żałuje decyzji o przeprowadzce do Szwecji. Podkreśla, że świetnie ułożyła tam sobie życie prywatne i zawodowe. Bardzo szybko zaczęła grać w szwedzkich produkcjach oraz zdobyła popularność i uznanie reżyserów. Obecnie występuje zarówno w Polsce, jak i w Szwecji, gdzie można ją oglądać w teatrze w Sztokholmie oraz w produkcjach filmowych.

 • Małgorzata Pieczyńska: Rozdarte serce? Od dawna nie

  Nigdy między mną a mężem nie było kłamstwa ani manipulacji - zapewnia Małgorzata Pieczyńska.

 • Małgorzata Pieczyńska: W Szwecji dojrzałe kobiety nie są niewidzialne

  Szwedzcy filmowcy mają lepsze warunki socjalne - twierdzi Małgorzata Pieczyńska. Chronią ich związki zawodowe, które czuwają nad przestrzeganiem ośmiogodzinnego dnia pracy i respektowaniem warunków finansowych. Gwiazda "Na Wspólnej" podkreśla, że jako dojrzała kobieta w Szwecji może liczyć na znacznie ciekawsze role niż w Polsce.

 • Małgorzata Pieczyńska: Mam co grać

  Małgorzata Pieczyńska, prywatnie mama 23-letniego Victora, jest dumna również ze swoich serialowych dzieci i z sentymentem wspomina własny debiut aktorski.

 • Pieczyńska i Roznerski: Dziecko to wyzwanie

  W "M jak miłość" gracie państwo wspólnie matkę i syna, którzy po latach zaczynają budować zerwaną więź. Czy to jest w ogóle możliwe? Małgorzata Pieczyńska : - Cuda się zdarzają. Spotyka się dwoje(...). Czuliście to państwo na planie? Małgorzata Pieczyńska : - Mikołaj jest bardzo zdolnym aktorem. Mamy prawdziwie rozpisane dialogi i staramy się grać żywiołowo i wiarygodnie. Mikołaj Roznerski : - Te...

Zdjęcia na temat: pieczyńska
 • Małgorzata Pieczyńska
 • Małgorzata Pieczyńska
 • Małgorzata Pieczyńska
Wideo na temat: pieczyńska
 • "Demakijaż": Małgorzata Pieczyńska

  Aktorka telewizyjna i teatralna gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. Małgorzata Pieczyńska nie miała innego planu na życie niż ten, aby wcielać się w różnorakie role. Uparcie dążąc do celu, stała się najbardziej rozchwytywaną artystką w Polsce i Szwecji. W jaki sposób dba o doskonałą formę duchową i fizyczną? Małgorzata Pieczyńska od dziecka pielęgnowała marzenie o aktorstwie

 • Małgorzata Pieczyńska w programie "Demakijaż"

  Co Małgorzata Pieczyńska zdradziła na kanapie u Krzysztofa Ibisza?

 • Małgorzata Pieczyńska: Świąteczny wyjazd

  Małgorzata Pieczyńska traktuje Boże Narodzenie jako okazję do odpoczynku. Gwiazda twierdzi, że straciła zapał do organizowania wystawnej wigilii, od kiedy jej syn postanowił spędzać całą zimę w Ameryce Południowej.

Dyskusje na temat: pieczyńska