• Informacje na temat:

  pieczyńska małgorzata mąż

Artykuły na temat: pieczyńska małgorzata mąż
 • Małgorzata Pieczyńska była nastolatką, gdy po raz pierwszy wyszła za mąż!

  Zanim Małgorzata Pieczyńska, czyli Aleksandra Chodakowska z "M jak miłość", poznała swego obecnego męża, przez sześć lat tkwiła w małżeństwie, które - jak twierdzi - nie miało szans na przetrwanie. - Walczyliśmy o naszą miłość, ale nie udało się - mówi aktorka, wspominając mężczyznę, któremu zawdzięcza... nazwisko.

 • Małgorzata Pieczyńska: Mam co grać

  Małgorzata Pieczyńska, prywatnie mama 23-letniego Victora, jest dumna również ze swoich serialowych dzieci i z sentymentem wspomina własny debiut aktorski.

 • Małgorzata Pieczyńska wie, czym jest miłość

  ...w Polsce, ale też za granicą. Podczas premiery obrazu w Szwecji, Małgorzata Pieczyńska poznała Gabriela Wróblewskiego, milionera i biznesmena. Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia i niedługo(...) szkolnego teatru, który sama założyła. Pisała scenariusze do sztuk i obsadzała siebie, oczywiście w rolach głównych. Ale prawdziwą fascynację aktorstwem zaszczepił w niej jej pierwszy mąż, Andrzej...

 • Dobra obsada to połowa sukcesu

  Małgorzata Pieczyńska jest ostatnio bardzo zapracowana. Rola Anieli w "Szpilkach na Giewoncie" oraz liczne kreacje w innych serialach i filmach wymagają ciągłego życia na walizkach.

 • Małgorzata Pieczyńska: Powoli dojrzałam do roli babci

  Mieszka i pracuje w Polsce i w Szwecji. Małgorzata Pieczyńska w tym roku skończy 59 lat, w co, patrząc na nią, trudno uwierzyć. Jaki jest jej sposób na dobre życie? Serial "M jak miłość(...) tego, że fajnie byłoby mieć własne dziecko? Choć wydaje mi się, że ich empatia do dzieci osieroconych jest tak wielka, że w jakimś stopniu zaspokaja instynkt rodzicielski. A pani mąż co o tym myśli...

 • Pieczyńska i Roznerski: Dziecko to wyzwanie

  Po wakacjach zobaczymy, jak Aleksandra i Marcin z "M jak miłość" radzą sobie z bolesną przeszłością. Rozmowa o serialu to dla aktorów okazja do wspomnień z dzieciństwa i opowieści o własnych synach.

 • „M jak miłość”: Małgorzata Pieczyńska ma słabość do swoich mężczyzn

  Małgorzata Pieczyńska, czyli Aleksandra Chodakowska z „M jak miłość”, w niemal każdym wywiadzie podkreśla, że najwięcej satysfakcji daje jej rodzina. - Mam słabość do moich mężczyzn – żartuje, mówiąc o mężu i synu.

 • Trudne życie bogaczy

  Ruszyły zdjęcia do polskiej "Dynastii"! Czy serial z udziałem Grażyny Szapołowskiej, Małgorzaty Pieczyńskiej, Jerzego Zelnika i Anny Cieślak ma szansę na tak wielki sukces, jak jego amerykański pierwowzór?

 • Małgorzata Pieczyńska szczęście znalazła dopiero w drugim małżeństwie!

  Małgorzata Pieczyńska (58 l.) dopiero teraz czuje się w pełni spełniona i szczęśliwa. W szczerej rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie” wyjawia, dlaczego pierwsze małżeństwo było takie nieudane.

 • Kożuchowska: K jak... Kryminalna!

  W 75. odcinku "Kryminalnych" fanów czeka niespodzianka. W serial u pojawi się nowa bohaterka - seksowna blondynka Natalia. W tej roli zobaczymy prawdziwą gwiazdę: Małgorzatę Kożuchowską.

Wideo na temat: pieczyńska małgorzata mąż
 • "Demakijaż": Małgorzata Pieczyńska

  Aktorka telewizyjna i teatralna gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. Małgorzata Pieczyńska nie miała innego planu na życie niż ten, aby wcielać się w różnorakie role. Uparcie dążąc do celu, stała się najbardziej rozchwytywaną artystką w Polsce i Szwecji. W jaki sposób dba o doskonałą formę duchową i fizyczną? Małgorzata Pieczyńska od dziecka pielęgnowała marzenie o aktorstwie

Dyskusje na temat: pieczyńska małgorzata mąż