• Informacje na temat:

  piękna beata tadla

Artykuły na temat: piękna beata tadla
 • Beata Tadla na zdjęciu z młodości

  Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zostało wykonane 23 lata temu. Zdaniem wielu internautów fotografia przedstawiająca piękną dziennikarkę, wygląda jakby została zrobiona zaledwie kilka chwil wcześniej! "Czas stanął dla pani w miejscu" - komentowali.

 • Beata Tadla bez makijażu

  Wydawać by się mogło, że pięknie wyglądające gwiazdy nie pokazują się bez makijażu. Beata Tadla dzięki udziałowi w tanecznemu show przekonała się, że jeśli sytuacja tego nie wymaga, np. podczas treningu czy kiedy idzie do sklepu po bułki, nie musi się malować.

 • Beata Tadla: Nie jestem dumna ze swoich kształtów

  ...- Tu nie tylko trzeba umieć się ruszać czy być wysportowanym. Są jeszcze kamery, presja, jury, stres, widownia, światła, kostiumy, cała choreografia - Beata Tadla mówi o występie w "Tańcu z Gwiazdami". Jest otwarta na nowe wyzwania i życiowe zmiany.

 • Beata Tadla: Widz potrafi wyczuć fałsz

  Przygodę z dziennikarstwem zaczynała w radiu, potem były telewizje, m.in. TV Puls, TVN i TVP. Ma tytuł Mistrza Mowy Polskiej, jest specjalistką w zakresie kształcenia głosu i mowy, pisze książki. Od jesieni 2016. prowadzi w Nowa TV serwis informacyjny. Ludzie nie boją się rozmawiać z Mistrzem Mowy Polskiej? Beata Tadla: - Nie sądzę, by na co dzień o tym myśleli. Ten tytuł był dla mnie...

 • Beata Tadla: Aktorstwo to było moje wielkie marzenie

  Profesjonalistka w każdym calu, nie boi się spontaniczności na antenie, a nawet pomyłek. Ucieka od rutyny, stawia na naturalność. "Myślę, że udawane reakcje się nie sprzedają. Widz potrafi wyczuć fałsz" - mówi Beata Tadla, dodając, że aktorstwo było jej wielkim marzeniem z dzieciństwa.

 • "Taniec z Gwiazdami": Popek odpadł, Tadla i Dziurska w finale [półfinał]

  Popek i Janja Lesar odpadli w półfinale "Tańca z Gwiazdami". O Kryształową Kulę powalczą Beata Tadla i Jan Kliment oraz Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański.

 • "Taniec z Gwiazdami": Martyna Kupczyk odpada, Renata Kaczoruk zachwyciła

  Martyna Kupczyk i Żora Korolyov odpadli z czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Awansu do kolejnego odcinka do końca nie była pewna Beata Tadla, która znalazła się wśród zagrożonych eliminacją gwiazd show. Najlepiej na parkiecie wypadła Renata Kaczoruk.

 • Co robi, żeby się rozkręcić?

  W poniedziałki budzi Polaków przy "Kawie czy herbacie", z kolei w wieczornych "Wiadomościach" przekazuje najważniejsze informacje dnia. "Jadę do stacji własnym autem, a żeby się rozkręcić i rozgadać, słucham głośno muzyki" - zdradza Beata Tadla.

 • Jan Kliment: Dobrze mi w Polsce

  Jak wam się współpracuje z Beatą Tadlą? Jan Kliment: - Bardzo dobrze. Jesteśmy w tym samym wieku, dogadujemy się bez słów. Beata to kobieta dojrzała, wie, czego chce, ma talent, pracowitość(...), było jej bardzo smutno. Na co dzień chyba jednak jest jej wesoło. Ma oddanego męża, jest piękna, młoda, zdolna. Pan też jest szczęściarzem! - Myślę, że jesteśmy dla siebie stworzeni, stanowimy...

 • "Taniec z Gwiazdami": Angelika Mucha odpada. Pozostały cztery pary

  ...amatorskich umiejętności tanecznych. "Rama okej, ale stopy do poprawy" - nie zgodził się z Iwoną Pavlović. Para dostała 28 punktów. Beata Tadla i Jan Kliment zatańczyli pasodoble. "Piękna postawa...

Dyskusje na temat: piękna beata tadla