• Informacje na temat:

  piękna britney

Artykuły na temat: piękna britney
 • Rodzina Britney Spears zaniepokojona kolejnym romansem?

  Mówi się, że członkowie rodziny Britney Spears są nieco zaniepokojeni jej potencjalnym związkiem z tancerzem Samem Asgharim.

 • "Nie jestem Britney"

  .... Właściwie, ze strategicznego punktu widzenia, lepiej by mi było być brunetką, bo tyle jest blondynek dookoła. Gdy idę ulicą, ludzie zaczepiają mnie pytając: "Czy ty jesteś Britney?". Ostatnio ktoś zawołał: "Britney, daj mi autograf!". Ja mu na to: "Mogę ci dać autograf, ale nie jestem Britney". Nie czuję się tym urażona, bo Britney jest piękna, ale... Porównywano cię również do Alanis Morissette, co...

 • "Kociak" boi się Britney Spears

  Nicole Scherzinger z The Pussycat Dolls kontra Britney Spears. Kto wygrałby taneczny pojedynek gwiazd muzyki pop?

 • Britney kocha na zabój

  Była asystentka gwiazdy pop Britney Spears oświadczyła, że nigdy nie zamierzała pomagać w odbieraniu dzieci wokalistce.

 • Britney Spears w Warszawie

  Gwiazda pop Britney Spears przylatuje do Warszawy, ale nie po to, żeby śpiewać. Gwiazda promuje swoją pierwszą kolekcję bielizny The Intimate Britney Spears. Spotkanie z polskimi fanami - w środę (24 września) w Złotych Tarasach w Warszawie.

 • Wymienia Britney na Liz

  Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Britney Spears (25 l.) i Kevin Federline (29 l.) spróbują jakoś dojść do porozumienia i zażegnać kryzys.

 • Nowa miłość Britney Spears

  Na oficjalnej stronie internetowej Britney Spears pojawiła się notka, autorstwa amerykańskiej wokalistki. Gwiazda muzyki pop opisuje w niej swoją fascynację... tygrysami, z którymi łączą ją ponoć takie cechy wspólne, jak - uwaga - "bycie kochanym, pożądanym, niebezpiecznym, ciepłym i szukającym przygód".

 • Britney Spears: Łzy matki

  Britney Spears przyprawiła o łzy własną matkę, Lynn. Kobieta nie mogła powstrzymać płaczu, słuchając najnowszej płyty swej córki, "In The Zone". Mniej więcej za miesiąc podobne wzruszenia czekają fanów wokalistki na całym świecie.

 • Britney Spears wyruszy w trasę

  ...26 października koncertem w Miami rozpocznie się krótka trasa koncertowa Britney Spears, będąca zapowiedzią światowego tournee promującego jej już trzeci w karierze album, zatytułowany "Shock Your Mind". Przed występem wokalistki publiczność rozgrzewać będzie zdobywająca coraz większą popularność - również w Polsce - grupa O-Town.

 • Britney Spears: Wspaniały ambasador dziewictwa

  Britney Spears postanowiła nie tylko pokazywać swoje ciało, ale także odsłonić przed fanami swą duszę. Wynikiem połączenia obu spraw jest decyzja o zorganizowaniu sesji zdjęciowej dla kościelnego magazynu "The Church Of England Newspaper", w którym nastoletnią gwiazdę przedstawiono jako wzór do naśladowania przez młodzież i nazwano ją "wspaniałym ambasadorem dziewictwa".

Dyskusje na temat: piękna britney