• Informacje na temat:

  piękna czterdziestolatka

Artykuły na temat: piękna czterdziestolatka
 • Agata Kulesza: To, czy będziemy mieć piękną starość, zależy tylko od nas

  ...faktycznie jestem dość wymagająca. A jest pani marzycielką? Patrząc na pani karierę, największe sukcesy zaczęła odnosić pani jako czterdziestolatka, a film "Ida", w którym pani zagrała, zaprowadził do(...). - Zmarszczki nie są moim zmartwieniem. Niech sobie będą. A co pani myśli na temat obecnego kultu młodości - tych operacji, medycyny estetycznej. - Starość bywa piękna i szczęśliwa, to w dużej...

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Piękna wnuczka poszła w jego ślady!

  Wojciech Pokora, czyli niezapomniany inżynier Gajny z "Czterdziestolatka" i hrabia Żorż Ponimirski z "Kariery Nikodema Dyzmy", zaprosił na premierę nowej sztuki, w której gra, swoją piękną wnuczkę. Puchł z dumy, widząc, jak wielkie zainteresowanie wszystkich obecnych w Och-Teatrze wzbudziła Agata.

 • Roman Kłosowski: Aktor charakterystyczny

  Obchodzi 60. rocznicę pracy artystycznej. Dowody sympatii napływają do niego z każdej strony. Mówi, że to one trzymają go przy życiu.

 • Warszawa "Czterdziestolatka"

  W 1975 roku Telewizja Polska wyemitowała "Czterdziestolatka". Pierwsza seria cieszyła się ogromnym powodzeniem, więc powstała również kontynuacja serialu, "Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później(...) Szymański. Tak jak w przypadku "Domu", także cześć zdjęć do "Czterdziestolatka" realizowano w prawdziwym mieszkaniu, a nie w studio. Mieszkańcy bloku na Pańskiej czasami narzekali nawet, że ekipa...

 • Jacek Borcuch: Rewolucjonista miłości

  Opowieść o końcu niewinności - tak film "Nieulotne", który do kin trafi w piątek, określił reżyser Jacek Borcuch. Film jest historią trudnej miłości pary dwudziestolatków. Główne role grają Jakub Gierszał i Magdalena Berus. Akcja częściowo toczy się w Hiszpanii.

 • Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  Jan Nowicki, czyli niezapomniany profesor Koziełło z "Czterdziestolatka" i inżynier Stokłos z "Dyrektorów", twierdzi, że nie boi się śmierci. - W życiu najbardziej pociąga mnie jego... koniec - mówi 79-letni aktor.

 • Arystokrata teatru, czarodziej aktorstwa

  Arystokrata polskiego teatru, wielki amant kina, czarodziej aktorstwa, ulubieniec kobiet - tak widzowie zapamiętają zmarłego w sobotę, 21 lipca, Andrzeja Łapickiego. Tańczył z Vivien Leigh, zbierał komplementy od Liv Ullmann. Miał wdzięk, klasę i urok osobisty - podkreślają krytycy.

 • "Na Wspólnej": Wojciech Pokora marzy, by zagrać ze swoją wnuczką!

  Wojciech Pokora, czyli Stanisław Niemirowicz z "Na Wspólnej" i niezapomniany Mieczysław Gajny z "Czterdziestolatka" oraz Żorż Ponimirski z "Kariery Nikodema Dyzmy", przyznaje, że w ciągu swej trwającej już prawie 60 lat kariery odrzucił około 100 ról, ale zagrania tej, o jakiej zawsze marzył, nikt mu nigdy nie zaproponował...

 • Krzysztof Majchrzak wali prosto w oczy

  Charakterystyczny. Słynie z krwistych ról i krwistych wypowiedzi. Studiował wokalistykę, skończył aktorstwo. Gra w filmach, teatrze i w zespole jazzowym. Uważa, że przydatny byłby także jako psychoterapeuta. No i ma "syndrom DD".

Zdjęcia na temat: piękna czterdziestolatka
Wideo na temat: piękna czterdziestolatka
 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Piękno

  Opowieść o mężczyźnie, który głęboko wierzy, że zły los jest mu pisany. Nie podejmuje żadnych działań, które mogą uczynić go szczęśliwym. Zupełnie nie jest przygotowany na przypadkowe spotkanie, które zmąci jego czystym i poukładanym życiem.

Dyskusje na temat: piękna czterdziestolatka