• Informacje na temat:

  piękna data

Artykuły na temat: piękna data
 • Besides "Bystanders": Piękno, które przytłacza

  .... A fundament ku temu jest konkretny: "Bystanders" to koncept-album zainspirowany historiami obozu Auschwitz - data wydania krążka jest zresztą nieprzypadkowa, gdyż wypadła na 75. rocznicę wyzwolenia...

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Data ustalona

  ...kłamstwem, a ty bolesną prawdą" - to jedne z pierwszych wpisów, jakie pojawiły się w księdze. "Była młoda, piękna, mądra, zdolna. Super matka. Osierociła trójkę dzieci. Ja przeżywam to osobiście, bo(...) nie brak przejmujących i wzruszających wpisów . "Piękna, sympatyczna osoba- mądry człowiek, który wiedział co w życiu najważniejsze- wielka strata- wyrazy współczucia dla partnera i dzieci" - napisał...

 • ​Selena Gomez: Mit piękna więzi współczesne kobiety

  Zdjęcia Seleny Gomez, która relaksuje się na jachcie w skąpym bikini, wywołały nie tylko zachwyty fanów, ale i garść kąśliwych uwag. Wokalistka odpowiedziała mocnym przesłaniem: "Mit piękna więzi współczesne kobiety w nieskończonym cyklu nienawiści do samych siebie".

 • Sonar: Niedoskonałość w muzyce też jest piękna

  ...doskonałe. Niedoskonałość w muzyce też jest piękna, wynika z prób poradzenia sobie z naszymi ograniczeniami. To bardzo ludzkie i szczere. Ludzie to kochają w muzyce, mimo że często nie wiedzą, co za...

 • Andrea Bocelli: Koncert w Polsce przełożony na 2021 r.

  Zaplanowany na 22 sierpnia koncert Andrei Bocellego na PGE Narodowym w Warszawie został przełożony na 2021 r. z powodu pandemii koronawirusa. Znamy już nową datę wydarzenia.

 • Żona Toma Hanksa opowiedziała o walce z rakiem

  Rita Wilson, jedna z pierwszych gwiazd, u których zdiagnozowano koronawirusa, podzieliła się z fanami wzruszającym wpisem. Żona Toma Hanksa wyznała w nim, że 29 marca to dla niej szczególnie ważna data. Z wielu powodów.

 • "Imagine": Jakimowski o niewidomych

  Znana jest już data premiery najnowszego filmu Andrzeja Jakimowskiego "Imagine". Laureat Warszawskiego Festiwalu Filmowego wejdzie do polskich kin 12 kwietnia.

 • Kirsten Dunst ma scenarzystę

  Nicholas Meyer ( "Sommersby" , "The Human Stain" ) otrzymał zadanie napisania skryptu do filmu "The Crimson Petal and the White". Obraz będzie adaptacją powieści Michela Fabera, opowiadającej o dziewiętnastowiecznej londyńskiej kurtyzanie. W postać głównej bohaterki wcieli się Kirsten Dunst ( "Piękna i szalona" , "Spider-Man" ).

 • "Śmietanka towarzyska" Woody'ego Allena od 12 sierpnia w kinach

  Poznaliśmy polski tytuł i datę premiery najnowszego filmu Woody'ego Allena. "Śmietanka towarzyska" trafi na ekrany kin 12 sierpnia.

 • Rutger Hauer nie żyje. Gwiazdy wspominają aktora

  "Wspaniały Rutger Hauer - aktor, który niósł w swoich filmach prawdę, moc i piękno. Spoczywaj w pokoju!" - napisał na Twitterze Guillermo del Toro, reżyser "Kształtu wody". Rutger Hauer, aktor znany między innymi z filmu "Łowca androidów", zmarł w wieku 75 lat.