• Informacje na temat:

  piękna francuska

Artykuły na temat: piękna francuska
 • Emmanuelle Béart: Piękna złośnica

  Przez całe życie warto pielęgnować w sobie dobre cechy, bo kiedy się starzejemy, nasza twarz upodabnia się do naszej duszy. Takim credo kieruje się francuska aktorka Emmanuelle Béart (51 l.). Duszę(...) rolą pasterki kóz w filmie "Manon u źródeł" Claude'a Berri. Miała wtedy 20 lat. Dostała Cezara i stała się gwiazdą. Ważne filmy Béart to m.in.: "Udręka", "Francuzka", "Piękna złośnica". "Mission...

 • Francuska prostytutka, polski gej

  Druga część spektakularnych "Igrzysk śmierci", wzbudzające kontrowersje polskie "Płynące wieżowce" - dotykające tematu homoseksualizmu oraz francuska "Młoda i piękna" - film opowiadający o nieletniej prostytutce z dobrego domu, to najciekawsze premiery tego tygodnia.

 • Lea Seydoux: Francuska dziewczyna Bonda

  ...​Francuska aktorka Lea Seydoux obchodzi w środę, 1 lipca, 35. urodziny. Najwybitniejszą kreacją w jej karierze pozostaje nagrodzona Złotą Palmą na festiwalu w Cannes rola dziewczyny o niebieskich włosach w filmie "Życie Adeli".

 • Piękno mody, piękno kobiet

  Gwiazdy światowego kina i znane z międzynarodowych wybiegów modelki są bohaterkami najnowszej, 35. edycji kalendarza Pirelli na 2008 rok. Tłem zdjęć są uliczki Szanghaju. Jest to pierwsza edycja kalendarza zrealizowana w Azji.

 • "Zimna wojna" Pawlikowskiego "piękną niespodzianką"?

  Krytyk filmowy "Guardiana" - ​Peter Bradshaw - umieścił ten film w dziesiątce tytułów, które trzeba zobaczyć w tym roku w Cannes. Dyrektor festiwalu w Cannes Thierry Fremaux mówi o nim "piękna, przyjemna niespodzianka". Film "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego w czwartek wieczorem będzie miał uroczystą premierę na festiwalu filmowym w Cannes. Pokazywany jest tu w Konkursie Głównym...

 • Francuski Prozac

  "O północy w Paryżu" , reż. Woody Allen, USA/Hiszpania 2011, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 26 sierpnia 2011 roku.

 • "Portrait of a Lady on Fire": Opowieść o delikatności i pięknie

  ..."Portrait of a Lady on Fire" to opowieść o delikatności i pięknie - chciałam pokazać, jak to jest być zakochanym - powiedziała w poniedziałek, 20 maja, francuska reżyser Celine Sciamma, której film walczy o Złotą Palmę podczas 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

 • Ursula Andress: Bo jestem piękna

  Piękna, uwodzicielska i seksowna. Przez całe życie szukała prawdziwej miłości.

 • "Piękna i Bestia": Opowieść stara jak świat

  Znana fabuła i uwielbiane przez widzów postacie ożyją w olśniewającej fabularnej adaptacji animowanego klasyka "Piękna i Bestia" z fenomenalną gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Ian McKellen i Emma Thompson.

 • Diane Kruger: Piękna, silna, niezależna

  Zaczynała jako baletnica, ale dobrze zapowiadającą się karierę przerwała kontuzja. Przerzuciła się więc na wybieg i w Paryżu rozpoczęła pracę modelki. Stamtąd droga do kina była już prosta - przełomową rolę zagrała u Wolfganga Peteresena w "Troi". Od tamtej pory na brak propozycji narzekać nie może. W piątek, 15 lipca, piękna Diane Kruger skończyła 40 lat.

Zdjęcia na temat: piękna francuska
Wideo na temat: piękna francuska
 • Marie Noëlle: Maria Skłodowska-Curie była piekną kobietą

  Reżyserka filmu "Maria Skłodowska-Curie", Marie Noëlle, uważa, że bohaterka jej obrazu była piękną kobietą. "W Polsce uważacie, że była brzydka. Nie mogłam tego pojąć" - dodaje francuska artystka. O czym jeszcze reżyserka rozmawiała z Anną Zając z Interii? Sprawdźcie! Film "Maria Skłodowska-Curie" debiutuje 24 lutego 2017 roku na ekranach polskich kin.