• Informacje na temat:

  piękna gwiazd

Artykuły na temat: piękna gwiazd
 • ​Utalentowane córki gwiazd

  Dzieci gwiazd już na starcie mają ułatwione wejście do show-biznesu. Nic dziwnego, że wiele z nich decyduje się na karierę w świetle reflektorów. Część wybija się jedynie na nazwisku rodziców, inni naprawdę ciężko pracują na własny rachunek.

 • "Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska jest piękną trenerką

  Rafał Maślak, który w tym roku zdobył tytuł Mister Polski, jest jednym z uczestników programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W najbliższym odcinku, który telewizja Polsat pokaże w piątek, 19 września, ze swoją partnerką Agnieszką Kaczorowską przystojny strażak zatańczy sambę. Póki co treningi idą ciężko...

 • ​Zagraniczni partnerzy polskich gwiazd

  Związki gwiazd zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Zwłaszcza gdy wiążą się ze sobą osoby z branży. W polskim show-biznesie są również osoby, które znalazły miłość poza polskim show-biznesiem. Dla niektórych był to tylko przelotny romans, inni do dzisiaj tworzą szczęśliwe związki.

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Mariana Arias była gwiazdą "Zbuntowanego Anioła"! Jak wygląda dziś?!

  Cała Polska pokochała argentyńska telenowelę "Zbuntowany Anioł". A jak teraz wygląda jedna z gwiazd tej produkcji, Mariana Arias (54 l.)? Jej zdjęcia zachwycają!

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  ...krakowskim Rynku w towarzystwie gwiazd polskiej estrady. Występy ocenia profesjonalne jury. Zwycięzcy otrzymują statuetki Zaczarowanego Ptaszka i nagrody pieniężne. - Co roku mnóstwo artystów wspiera...

 • Emmanuelle Béart: Piękna złośnica

  To właśnie dla niej mężczyźni oglądali "Mission: Impossible".

 • Teresa Tuszyńska: Nawet do ślubu szła na rauszu. To straszne, jak nałóg wyniszczył piękną gwiazdę!

  ...piorunem” – wspominał. To był materiał na gwiazdę. Proponuje jej sesję zdjęciową. Jedna z fotografii trafia na okładkę „Kobiety i Życia”. Bez wiedzy dziewczyny, bo przecież była niepełnoletnia(...) niedźwiedziu”, choć zauważona przez krytyków, uczyniła z Tuszyńskiej kandydatkę na gwiazdę. Tym filmem był reżyserski debiut Janusza Morgensterna „Do widzenia, do jutra” z 1960 r.  Teresa dostaje...

 • Bill Nighy: Chciwy piękna

  Popularność zyskał po 50-tce, gdy zagrał rockmana w "To właśnie miłość". Po tym filmie świat oszalał na jego punkcie.

Zdjęcia na temat: piękna gwiazd
Wideo na temat: piękna gwiazd
 • Piękna Joanna Kasperska

  W PRL-u nie brakowało prawdziwych aktorskich gwiazd. Jedną z nich była Joanna Kasperska. Media zaliczana była do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Dzisiaj gra głównie w rolach epizodycznych. Fani aktorki uważają, że stała się ofiarą własnej urody.

 • Jaśniejsza od gwiazd

  Fanny Brawne ma 18 lat, jest olśniewająco piękną i ciekawą świata dziewczyną. Powściągliwa matka dołożyła wszelkich starań, by córka wyrosła na rozważną i dobrze wychowaną pannę. Każdy dzień Fanny wypełniony jest niekonwencjonalnymi zajęciami, jak szydełkowanie, bale i długie spacery zawsze w towarzystwie przyzwoitki. Niewinne spotkanie z czarującym młodzieńcem, nieoczekiwanie przerodzi się w pierwszą prawdziwą miłość. To nieznane uczucie do niepoprawnego romantyka, sprawi, że dziewczyna...

 • Najbardziej ekstremalne operacje plastyczne gwiazd!

  Kult młodości i piękna w świecie show-biznesu odbił już piętno na niejednej gwieździe. Nie zawsze jednak wychodzi im to na dobre. Obok zabiegów upiększających i kosmetycznych, nie jest tajemnicą, że celebryci często korzystają z usług chirurga plastycznego. Czasami nawet... zbyt często. Czyje metamorfozy szokują? Oto 10 najbardziej ekstremalnych przemian gwiazd. (Agencja TVN/x-news)

 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

Dyskusje na temat: piękna gwiazd