• Informacje na temat:

  piękna gwiazdka

Artykuły na temat: piękna gwiazdka
 • "Na dobre i na złe": Gwiazdka bez dyżuru

  O świątecznych tradycjach i magii Bożego Narodzenia opowiedzieli nam: Piotr Garlicki, czyli serialowy doktor Stefan Tretter, wieloletni dyrektor szpitala w Leśnej Górze, Michał Żebrowski - kreujący postać ekscentrycznego chirurga, czyli profesora Andrzeja Falkowicza, Emilia Komarnicka - Agata Woźnicka, starszy asystent na internie, Marcin Rogacewicz - ordynator chirurgii Przemek Zapała oraz Grzegorz Daukszewicz - ordynator onkologii Adam Krajewski, przyrodni brat Falkowicza. Nie zabrakło też...

 • Gwiazdy Polsatu w dubbingu "Królowej Śniegu 2"

  Wiemy już, że w polskim dubbingu animacji "Królowa Śniegu 2", obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę. Premierowo w Interii możecie zobaczyć, co gwiazdy Polsatu sądzą o swych bohaterach.

 • Piękna Natalia Szroeder oznajmia: Nie szukam chłopaka!

  Natalia Szroeder (23 l.) zachwyca urodą, ale u jej boku wciąż próżno szukać jakiegoś mężczyzny. Dlaczego?

 • Recenzja LemON "Scarlett": LemON da się lubić

  Dotychczasowi fani będą zachwyceni, nowych długo nie trzeba będzie szukać. "Scarlett" wie, jak przypodobać się publiczności.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała mamę! Jest naprawdę piękna!

  ...naprawdę piękna kobieta! Zauważyli to również fani gwiazdki, którzy stwierdzili, że panie wyglądają zupełnie jak siostry! Teraz już wiadomo, po kim Marina odziedziczyła urodę! Wojtek to prawdziwy...

 • "Królowa Śniegu 2": Paulina Sykut-Jeżyna książniczką Maribel

  Znana jest już pełna obsada polskiej wersji językowej animacji "Królowa Śniegu 2" - kontynuacji przygód bohaterów jednej z najwspanialszych baśni Hansa Christiana Andersena. Obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę.

 • Gwiazdka bez śniegu

  ...! To prezent od Orsona, mojego męża. Pamiętam całe zdarzenie. Jakiś czas przed świętami, podczas zakupów robionych do naszego przedstawienia teatralnego, wpadła mi w oko przepiękna drewniana...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Wiktoria Gąsiewska pokazała gorące zdjęcie! Pozuje bez stanika!

  Wiktoria Gąsiewska (20 l.) mimo młodego wieku, zdążyła już dorobić się szerokiego grona fanów. Piękna gwiazdka najnowszym zdjęciem rozgrzała swoich obserwatorów do czerwoności.

 • Amaro: Nie wierzę w klątwy, tylko w Boga

  W najbliższy wtorek poznamy zwycięzcę 3. edycji "Hell's Kitchen". Z tej okazji Wojciech Modest Amaro opowiada, czego chciałby nauczyć uczestników programu i na co jako początkujący kucharz przeznaczyłby wygraną. Zdradza też, czy jest przesądny.

Dyskusje na temat: piękna gwiazdka