• Informacje na temat:

  piękna jennifer

Artykuły na temat: piękna jennifer
 • Jennifer Lawrence: Szczerość na przekór kompleksom

  Gwiazda "Poradnika pozytywnego myślenia" i "Igrzysk śmierci" wyznaje, że przez większość życia nie dbała o swój wygląd, a nawet... była niegdyś uważana za brzydką. Dziś Jennifer Lawrence namawia kobiety do szczerości i niepoddawania się presji bycia idealną.

 • Sposoby na urodę Jennifer Lopez

  Amerykańska aktorka, piosenkarka popowa i tancerka Jennifer Lopez wciąż zachwyca urodą, choć w tym roku będzie obchodzić 49. urodziny. Matka bliźniąt wydaje się być odporna na upływ czasu. Jak to robi? Niektóre sekrety swojej urody gwiazda zdradziła w jednym z wywiadów.

 • La Lana (Lana Jurčević) i "So Messed Up": Kim jest piękna Chorwatka?

  ...zdobywca Grammy Damon Sharpe oraz Eric Sanicola, wcześniej współpracujący z takimi wykonawcami jak Ariana Grande , Jennifer Lopez czy One Direction . Masteringiemem zajął się natomiast Randy...

 • Jennifer Lopez nie spodziewała się takiego prezentu od ukochanego

  Z okazji rocznicy dwóch lat razem Alex Rogriquez zrobił Jennifer Lopez nie lada niespodziankę. Gwiazda nie spodziewała się, że ukochany wymyśli dla niej tak oryginalny prezent i zafunduje jej… remont mieszkania. Nie będzie to jednak zwykłe, prozaiczne przedsięwzięcie, gdyż pracą zajmie się jedna z idolek Jennifer Lopez.

 • Jennifer Lawrence bez bielizny

  Na imprezie "Vanity Fair", która zorganizowana została po oscarowej gali, nominowana do statuetki Akademii Jennifer Lawrence pojawiła się bez bielizny.

 • Nowy projekt Jennifer Garner

  Jennifer Garner, wschodząca gwiazda kina ( "Stary, gdzie moja bryka?" , "Pearl Harbor" , "Daredevil") negocjuje udział w kolejnym filmie. Obraz "13 Going on 30" ma opowiadać o dziewczynce, która w tajemniczy sposób nagle dorasta.

 • Jennifer Aniston skomentowała zachowanie Brada Pitta

  Jednym z najczęściej komentowanych momentów niedzielnej gali rozdania nagród SAG Awards było krótkie spotkanie byłych małżonków Brada Pitta i Jennifer Aniston za kulisami. Oboje najpierw z uwagą słuchali swoich przemówień, a potem serdecznie się uściskali. Teraz aktorka odniosła się do tego, co ze sceny powiedział jej były mąż.

 • Jennifer Lawrence: Oscarowy upadek

  ...użytkowników. Jednak zanim gala zdążyła się zacząć, Jennifer Lawrence ponownie stała się główną bohaterką ceremonii. 23-letnia aktorka, idąc po czerwonym dywanie, potknęła się i zaliczyła upadek. Powoli to już mała tradycja. W zeszłym roku Jennifer Lawrence przewróciła się, wchodząc na scenę. W obu przypadkach młoda aktorka całą sytuację obróciła w żart. Podziękowała również kobiecie, która znalazła się...

 • Dlaczego Jennifer ciągle się potyka?

  Piękna Jennifer Lawrence, zgodnie z oczekiwaniami, otrzymała Oscara za pierwszoplanową rolę w "Poradniku pozytywnego myślenia". Teraz 22-letnia aktorkę wyróżnioną przez członków Amerykańskiej Akademii Filmowej, czeka nowa rola.

 • Jennifer Aniston laureatką nagrody magazynu "People"

  Jennifer Aniston znalazła się wśród laureatek pierwszej edycji nagród magazynu "People".

Zdjęcia na temat: piękna jennifer
Dyskusje na temat: piękna jennifer