• Informacje na temat:

  piękna keira

Artykuły na temat: piękna keira
 • Keira Knightley: Odkryte piękno

  Świętuje dopiero trzydzieste piąte urodziny, a już od wielu lat jest gwiazdą pierwszego formatu. "Aktorstwo nie zawsze przynosi spełnienie i szczęście. Mnie przyniosło" - przekonuje skromnie Keira Knightley.

 • Keira Knightley zmienia płeć?

  Keira Knightley ( "Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo" , "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" ) przypuszczalnie wystąpi w filmie "Soldier Girl", którego akcja toczyć się ma w czasie amerykańskiej wojny secesyjnej. Piękna aktorka wcieli się w postać młodej kobiety, która... udaje mężczyznę, by móc wziąć udział w walce. Scenarzystką i eżyserką projektu jest Catherine Hardwicke, autorka...

 • Arterton jak Keira Knightley

  ...wielu ludzi; przekonać ich, że jestem wystarczająco piękna i utalentowana - dodaje aktorka. Według Bruckheimera, Arterton ma ogromne szanse, by stać się nową Keirą Knightley, której kariera...

 • Keira Knightley topless na okładce "Interview"

  Keira Knightley odsłoniła piersi na okładce najnowszego numeru magazynu "Interview".

 • Keira Knightley z Adrienem Brody?

  Keira Knightley ( "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" ) być może zagra w filmie "The Jacket" u boku zdobywcy Oscara Adriena Brody'ego ( "Pianista" ). Piękna Angielka wcielić ma się w postać miłości życia głównego bohatera, nieszczęsnego skazańca. Produkcja filmu rozpocznie się w styczniu 2004 roku.

 • Keira popularna na krańcu świata

  W filmie "Piraci z Karaibów. Na krańcu świata" młoda brytyjska aktorka, Keira Knightley, już po raz trzeci wciela się w rolę zafascynowanej światem piratów Elizabeth Swann.

 • Keira Knightley po raz pierwszy zagra w serialu

  Keira Knightley dołączy do plejady wielu innych aktorskich znamienitości, które w ostatnim czasie zgodziły się wystąpić w serialach. Brytyjska aktorka zagra główną rolę w miniserialu realizowanym dla platformy Hulu, który jest ekranizacją powieści "The Other Typist". Aktorka zaangażowała się też w produkcję tego projektu.

 • Keira Knightley w więzieniu sławy

  ...- Keira Knightley ("Piraci z Karaibów", "To właśnie miłość"). Film jest adaptacją powieści pod tym samym tytułem, autorstwa Irlandczyka Kena Bruena. Najważniejszym odstępstwem od powieściowego oryginału(...)! Bohaterem "Londyńskiego bulwaru" jest Mitchell (Farrell), który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze staje samotna i piękna...

 • Piękna muza geniuszy

  Kochanka Junga, przyjaciółka Freuda - tajemnicza Sabina Spielrein wpłynęła na rozwój psychoanalizy, jak nikt inny. 4 listopada w kinach zobaczymy film "Niebezpieczna metoda", opowieść o tej tajemniczej muzie geniuszy. W głównej roli Keira Knightley.

 • "Ukryte piękno": Pogodzić się ze stratą dziecka

  Śmierć dziecka to najgorsza tragedia jaka może spotkać rodzica. O jej konsekwencjach i próbach poradzenia sobie z wszechogarniającym żalem po stracie opowiada przejmujący dramat Davida Frankela "Ukryte piękno". Film, w którym główne role zagrali Will Smith, Edward Norton, Keira Knightley, Kate Winslet, Michael Peña oraz Helen Mirren, trafia właśnie na płyty Blu-ray i DVD.

Dyskusje na temat: piękna keira
 • Re: Gwiazdy, które żyją skromnie

  Martyna to taka "zawsze dziewica" a Keira jest urocza i piękna;))

 • Re: Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  Prawdziwy facet nie lubi obfitych biustów. Typ dla konesera to Keira Knightley. Piękna, oryginalna i intrygująca uroda, a co najważniejsze: żadnych obleśnych dziar, hieroglifów i bohomazów na ciele... (naturalnej urody jeszcze nikt nie poprawił, dla faceta z klasą liczy się wyłącznie naturalna uroda).