• Informacje na temat:

  piękna operacja

Artykuły na temat: piękna operacja
 • Paula Tumala szykuje się do kolejnej operacji biustu! Czy to na pewno bezpieczne?

  ..., operacja zmniejszenia biustu jest wyjątkowo trudnym zabiegiem, a rekonwalescencja trwa bardzo długo. Dodatkowo w pierwszych miesiącach po zabiegu trzeba być gotowym na intensywny ból w klatce(...) grono, będą bardzo zawiedzeni. W końcu piękna Słowianka była dla wielu ucieleśnieniem marzeń.       *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Emmanuelle Béart: Piękna złośnica

  To właśnie dla niej mężczyźni oglądali "Mission: Impossible".

 • Operacje plastyczne polskich gwiazd. Zobacz jakie to koszty!

  Jaka jest cena piękna? Kto poddaje się zabiegom poprawiającym urodę? Czy każdy może sobie pozwolić na operację plastyczną czy tylko osoby z pierwszych stron gazet? Sprawdziliśmy ceny renomowanych klinik medycyny estetycznej.

 • "Focus" : Kurs na złodziejkę

  Ukraść portfel tak, żeby właściciel zorientował się dopiero po jakimś czasie. Pozbawić kogoś drogiego zegarka w mgnieniu oka. Sztuczki kieszonkowców to w filmie "Focus" domena prawdziwego mistrza tego fachu. Oprócz drobnych akcji król złodziejaszków uwielbia skomplikowane operacje, w których bierze udział kilkadziesiąt osób. Swoje ofiary "czyści" bez cienia wyrzutów sumienia. Zawsze tylko bogatych, bo w jego otoczeniu biedni po prostu nie istnieją.

 • Piękna nieuchronność przeznaczenia

  Cristina i jej nowy przyjaciel w Minnesocie _ dr Thomas podejmują się operacji ogromnego tętniaka u młodej kobiety. Właściwie potrzebuje ona dwóch operacji...

 • Co stało się z twarzą Umy Thurman?

  Niektóre hollywoodzkie gwiazdy chcą za wszelką cenę zatrzymać upływ czasu. Niestety, tej wątpliwej modzie ulegała ostatnio Uma Thurman ("Pulp Fiction", "Niebezpieczne związki", "Kill Bill"). Aktorka, która pojawiała się 9 lutego w Nowym Jorku na premierze miniserialu "The Slap", była wprost nie do poznania!

 • Piękna nieuchronność przeznaczenia

  Medyczny dramat, który śledzi osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle, w miarę jak zajmują się życiem swoich pacjentów i swoimi...

 • Dorota Kwiatkowska-Rae: W końcu grałam kurtyzanę...

  Podziwialiśmy ją w "Thais" i "Widziadle". Była na ustach wszystkich. Jak potoczyły się dalsze losy Doroty Kwiatkowskiej?

 • "Na dobre i na złe": Ryzykowna operacja

  ...wyrostka. Szacunek ryzyka? Mały. I rzeczywiście, operacja przebiegła pomyślnie. Wręcz wzorowo. Ale chłopak zmarł kilka dni później na sepsę. Kiedy byłem już dość doświadczonym chirurgiem, operowałem dziewczynkę: Agatkę. Wpadła pod pociąg. Szacunek ryzyka? Prosty: nie miała szans. A mimo to przeżyła. Wyrosła z niej piękna, fantastyczna dziewczyna... Chcesz dalej słuchać o szacunku ryzyka? - Kiedy chcesz...

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

Zdjęcia na temat: piękna operacja
Wideo na temat: piękna operacja
 • Najbardziej ekstremalne operacje plastyczne gwiazd!

  Kult młodości i piękna w świecie show-biznesu odbił już piętno na niejednej gwieździe. Nie zawsze jednak wychodzi im to na dobre. Obok zabiegów upiększających i kosmetycznych, nie jest tajemnicą, że celebryci często korzystają z usług chirurga plastycznego. Czasami nawet... zbyt często. Czyje metamorfozy szokują? Oto 10 najbardziej ekstremalnych przemian gwiazd. (Agencja TVN/x-news)

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Meg Ryan przesadziła z operacjami?!

  Meg Ryan znów wzbudziła sensację podczas Paris Fashion Week. Aktorka nie przykuła uwagi swoją kreacją tylko… twarzą. Na czole 53-latki nie rysowała się żadna zmarszczka, chociaż Ryan uśmiechała się od ucha do ucha. Twarz aktorki była napuchnięta oraz nienaturalnie naprężona. Po Renee Zellweger i Umie Thurman to kolejna gwiazda, która przesadziła z ingerowaniem w swoje naturalne piękno. (Agencja TVN/x-news)

 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

Dyskusje na temat: piękna operacja
 • Re: Piękna Polka podbiła Hollywood. Co dzisiaj robi Joanna Pacuła?

  Błagam o pomoc !!! Proszę przeczytaj naszą historię https://www.siepomaga.pl/julcia-supinska Bardzo proszę o pomoc dla Mojej córeczki , która nigdy nie będzie samodzielna jeśli operacja się nie odbędzie . Jeśli nie zdążymy uzbierać prawie 280 tys złotych , Julki rączki nie będą bawiły się tak jak rączki innych dzieci . .

 • Re: Kiedyś zachwycali, dzisiaj nie przypominają samych siebie. Nieudane operacje plastyczne gwiazd

  Wyjątkowo infantylny tekst! Porównujecie zdjęcia 50-60 letnich aktorow do ich zdjec sprzed 30 lat? I myslicie że problemem jest operacja plastyczna? A może to tylko kwestia starości, która w większosci bardzo niekorzystnie odbija się na twarzy.... Pomyślcie jakim to możne być problemem dla aktorek uchodzących za symbol piękna.... A tylko mały odsetek starzeje sie z klasą i nabiera dojrzałości

 • Re: Dziś Aleksandra Szwed jest piękna...

  diagnoza :operacja stylówa

 • Re: Operacja dla roli

  Boże Dziękuję Ci za to że jestem naturalnie piękna i mądra!!!!!!!:)))))) AMEN!!!

 • Re: Operacja dla roli

  Boże Dziękuję Ci za to że jestem naturalnie piękna i mądra!!!!!!!:))))))

 • Re: Operacja dla roli

  AMEN!!! Boże Dziękuję Ci za to że jestem naturalnie piękna i mądra!!!!!!!:)))))) poka poka to ocenim :D

 • Ewa Bukowska, grająca w...

  Jakie piękne?? Operacja, botox i pełna sztuczniawa. Gdzie tu piękno? Piękna to ta pani może kiedyś była, a teraz to może grać co najwyżej Jokera w Batmanie.

 • Re: Ewa Bukowska, grająca w...

  Jakie piękne?? Operacja, botox i pełna sztuczniawa. Gdzie tu piękno? Piękna to ta pani może kiedyś była, a teraz to może grać co najwyżej Jokera w Batmanie. albo w modzie na sukces :)

 • Re: Ewa Bukowska, grająca w...

  albo w modzie na sukces :) Jakie piękne?? Operacja, botox i pełna sztuczniawa. Gdzie tu piękno? Piękna to ta pani może kiedyś była, a teraz to może grać co najwyżej Jokera w Batmanie. Ale po ocenach widać, że takie coś się ludziom podoba....

 • Re: Rozważna czy romantyczna?

  za tym co tu dorównywać Polskim gwiazdom do Ameryki..w porównaniu do ich zarobków i możliwości.. mając grubą kasę można wiele.. własny dietetyk,siłownia,operacja plastyczna,zabiegi,spa..drogie kremy(...) piękna?