• Informacje na temat:

  piękna salma hayek

Artykuły na temat: piękna salma hayek
 • Salma Hayek: Meksykański temperament

  Gdy patrzy się na Salmę Hayek, nie sposób uwierzyć, że meksykańska aktorka drugiego września kończy 50 lat. Gwieździe udało się zachować naturalną urodę, mimo że nigdy nie starała się wyglądać perfekcyjnie i ignorowała rady starszych koleżanek, by wstrzykiwać sobie botoks. Jednocześnie zawsze pozostawała skromna i otwarcie prosiła fanów, by się nią nie zachwycali. "Jestem chodzącą bombą...

 • Salma Hayek dziewczyną Bonda?

  Salma Hayek ("Desperado", "Bardzo dziki zachód") jest kolejną aktorką, której nazwisko łączy się z przygotowywaną obecnie już dwudziestą opowieścią o przygodach Jamesa Bonda. Piękna Meksykanka ma podobno w "Bondzie 20" zagrać dziewczynę słynnego agenta. Jest więc kolejną w ostatnich miesiącach kandydatką do tej roli.

 • Salma Hayek w odmętach?

  Salma Hayek ( "Frida" , "Desperado 2" ) być może zagra w nowym filmie Jamesa Camerona ( "Terminator 2: Ostateczna rozgrywka" , "Prawdziwe kłamstwa" , "Titanic"). Piękna Meksykanka ma objąć rolę zmarłej w 2002 roku Audrey Mestre - znakomitego nurka. Projekt opowie dzieje Mestre i jej słynnego męża - Francisco "Pipina" Ferrerasa.

 • Salma Hayek reżyseruje Prince'a

  ..."Te Amo Corazon" to tytuł najnowszego przeboju Prince'a. Utwór promuje nowy album tego cenionego amerykańskiego artysty, zatytułowany "3121". Wideoklip do piosenki, który już możecie oglądać na stronach INTERIA.PL, wyreżyserowała słynna latynoska aktorka Salma Hayek.

 • Salma Hayek w "Sin City 2"?

  Salma Hayek ( "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" , "Po zachodzie słońca" ) najprawdopodobniej po raz kolejny wystąpi w filmie reżyserowanym przez Roberta Rodrigueza ( "Od zmierzchu do świtu" , "Mali agenci 3D" ). Tym razem piękna meksykańska aktorka pojawić ma się na planie kontynuacji przeboju "Sin City - Miasto Grzechu" .

 • Salma Hayek reżyseruje Prince'a

  ..."Te Amo Corazon" to tytuł najnowszego przeboju Prince'a. Utwór promuje nowy album tego cenionego amerykańskiego artysty, zatytułowany "3121". Wideoklip do piosenki, który już możecie oglądać na stronach INTERIA.PL, wyreżyserowała słynna latynoska aktorka Salma Hayek.

 • Salma Hayek krytycznie o Barbie na cześć Fridy Kahlo

  ...prawdziwy wygląd - nieprzystający, jak się zdaje, do obowiązujących w dzisiejszych czasach kanonów piękna. Powszechną krytykę spowodowało zwłaszcza usunięcie przez twórców lalki charakterystycznej monobrwi(...) nie spodobało się zwłaszcza odtwórczyni głównej roli w słynnej filmowej biografii artystki, Salmie Hayek, dla której rola ta była przełomowa w karierze. Aktorka w opublikowanym na Instagramie...

 • Salma Hayek: Surowe serce

  Od piątku, 30 października, Salmę Hayek będziemy mogli oglądać w filmie "Pentameron" w reżyserii Matteo Garrone. Jej bohaterka - królowa Longtrellis - by zwiększyć szansę na zajście w ciążę, zjada surowe serce morskiego smoka.

 • Salma Hayek jako wyniosła królowa w filmie "Pentameron"

  W październiku w polskich kinach będzie można podziwiać jedną z najpiękniejszych aktorek Hollywood - Salmę Hayek - w widowiskowym i mrocznym filmie Matteo Garrone "Pentameron".

 • Piękna brzydula Betty

  Już w najbliższy poniedziałek, 3 września widzowie Dwójki będą mogli zobaczyć nowy serial komediowy "Brzydula Betty". Serial, którego producentką jest Salma Hayek, zdobył ogromną popularność w USA oraz wiele nagród.

Wideo na temat: piękna salma hayek
 • "Pentameron"

  Wszystko zaczyna się od wyprawy po serce morskiego potwora. Zaborcza i wyniosła królowa (Salma Hayek) gotowa jest poświęcić niejedno życie, żeby osiągnąć swój cel - urodzić upragnionego syna. Popadający w szaleństwo nieobliczalny król (Toby Jones) oddaje rękę swojej pięknej i niewinnej córki zdeformowanemu olbrzymowi. Dwie tajemnicze siostry zabiegają o względy lubieżnego władcy (Vincent Cassel

Dyskusje na temat: piękna salma hayek
 • Re: Wielkie aktorki niewielkich rozmiarów

  Salma Hayek była piękna ale młoda i naturalna, teraz ma sztuczne nienaturalne balony i poprawione wary. Była piękna, a jest sztuczna.

 • Re: Renata Notni: twarz anioła, ciało bogini! Już wkrótce będzie o niej głośno!

  Piękna, piękna, jak Salma Hayek, piękna a zazdrośnikom niech sie kiszki skręcają! Albo grube baby bez brwi albo prawiczki, których nikt nie chce

 • Re: Kelly Brook: Piękna w rozmiarze XL

  Na tych zdjęciach jest OK, ale aktualnie jest chyba ciut bardziej nalana co nie zmienia faktu że dziesiątki majętnych facetów ją adoruje a lista jej kochanków jest pełna pięknych,znanych i bogatych. Słowem poza rodziną nic jej nie brakuje, sadze że próbuje zrobić jak Salma Hayek, kariera, przygody a potem milioner, miliarder na koniec, dziecko choćby in vitro i mamy komplet. Niemniej na