• Informacje na temat:

  piękne ciemne

Artykuły na temat: piękne ciemne
 • Ciemne strony Hollywood

  ...mieli swoje wielkie dramaty, a piękne kostiumy wcale ich nie chroniły". "Hollywoodland" czyli Hollywood o Hollywood bez autocenzury na ekranach już od 16 lutego.

 • Przewodnik rockowy. Pink Floyd: Cień na ciemnej stronie księżyca

  ...w tytule cienia na "Ciemnej stronie Księżyca". Otóż chodzi o to, że Alan Parsons i pomagający mu Chris Thomas, poświęcając miesiące na nieskazitelne wycyzelowanie każdego szczegółu, stworzyli płytę(...) fali pięknego "Us And Them". No a potem powoli wszystko wraca do nastroju z początku. To kolejno "Any Colour You Like", "Brain Damage" i "Eclipse". Muzyka powoli gdzieś znika. I tylko serce wciąż nam...

 • Marian Opania: Aktorstwo? Żałuję

  Choć aktorstwo wydaje się być ciekawym zajęciem, Marian Opania zauważa, że ma też swoje ciemne strony. "Gdybym urodził się drugi raz, nigdy nie zostałbym aktorem" - przekonuje gwiazdora, który do tego zawodu bezskutecznie próbował zniechęcić też swojego syna.

 • Recenzja Fleet Foxes "Crack-Up": Wyśmienicie

  Po "Helplessness Blues", wydanym w 2011 roku, zjechali do boksu na chwilę, która okazała się nieco dłuższą. Sześć lat później Fleet Foxes wracają z nowym albumem, opisującym raczej te ciemne strony ludzkiej egzystencji. Skąd wziął się "Crack-Up"?

 • "Hotel 52" znów przyjmuje gości

  Po rocznej przerwie "Hotel 52" ponownie otworzy swoje podwoje i będzie przyjmował gości. Przed nami: miłosne sentymenty, gorące romanse, personalne przepychanki, a nawet ciemne interesy!

 • Stanisława Celińska: Dawać pozytywną energię

  Czuję się spełniona – mówi Stanisława Celińska. Stworzyła wiele wspaniałych kreacji aktorskich w teatrze, filmie i serialach. Teraz realizuje się muzycznie z mikrofonem w ręku, śpiewając piękne piosenki z mądrymi tekstami.

 • "House of Cards": Władza, seks i pieniądze

  Biały Dom za zamkniętymi drzwiami. Piękne słowa o wierności ideałom i brudne sprawki. "House of Cards" to opowieść o zemście, którą oszukany senator poprzysiągł najpotężniejszemu człowiekowi świata. W roli głównej niezawodny, jak zawsze, Kevin Spacey.

 • Robert De Niro: Wielbiciel czarnoskórych piękności

  Upodobania Roberta De Niro względem płci pięknej wydają się oczywiste, gdy spojrzy się na kobiety, z którymi ma dzieci - wszystkie są Afroamerykankami. Autorowi jego nieautoryzowanej biografii, Shawnowi Levy, nie wystarczyło jednak tylko to, co można znaleźć w Wikipedii. Pisarz opisał chociażby jego osobliwe zwyczaje, gdy wiódł życie singla, między pierwszym a drugim małżeństwem. "Goście...

 • Wreszcie piękna BrzydUla

  Ula Cieplak nie będzie dłużej brzydkim popychadłem, na które nikt nie zwraca uwagi. Przemiana w pięknego motyla, zapowiadana od początku serialu "BrzydUla", już się dokonała. Jej autorką jest stylistka Alicja Hornostaj.

 • Prywatnie zostaję blondynką

  .... To jest tak, jakby się oglądało piękne obrazy w galerii. One wzbudzają emocje ale nie są niebezpieczne. Natomiast jeśli on ogląda się za inną, idzie za nią a mnie zostawia, to już nie jest normalne. To...

Dyskusje na temat: piękne ciemne