• Informacje na temat:

  piękne nogi aktorki

Artykuły na temat: piękne nogi aktorki
 • Joanna Liszowska kusi w szlafroku! Co za nogi!

  .... Do zdjęcia Joanna pozuje ponętnie eksponując zgrabne, opalone nogi.  W komentarzach nie zabrakło komplementów:  "W prostych włosach też Pani bardzo ładnie. Pani w każdej fryzurze jest bardzo ładnie", "Wygląda Pani obłędnie", "Jak miło popatrzeć na taką kobietę jak ty, która ma piękne oczy, śliczną fryzurę i zgrabne uda", "Wyglądasz olśniewająco" - pisali fani pod wpisem.  Patrząc na nową odsłonę...

 • Ewa Telega: Blondynka po 50-tce

  Od niedawna Ewa Telega jest blondynką. - Obiecałam sobie, że zostanę nią na 50. urodziny - mówi aktorka.

 • Beata Kawka: Jestem bardzo dumna z córki. Mam poczucie, że wychowałam pięknego człowieka

  ...wyprowadził, niż kiedy mieszkał z nami. Dziś pani córka Zuzanna jest już dorosła, skończyła 21 lat. - I jestem z niej bardzo dumna. Mam poczucie, że wychowałam pięknego, dobrego, empatycznego...

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

 • Figura: Mam zgrabne nogi

  Aktorka w jednym z wywiadów wyznała, że uwielbia swoje nogi, szczególnie teraz, kiedy udało jej się schudnąć. "Będę nadal nosić mini, kiedy tylko będę miała ochotę. W nosie mam, jeśli ktoś mi zarzuci, że nie wypada" - mówi.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • Anna Korcz gorzko o Polsce: Ludzie są roszczeniowi, nie widzę wzajemnego szacunku

  .... Chętnie zagrałaby pani również w reklamie? - Z przyjemnością, reklamy bywają piękne, ale wielokrotnie okazywało się, że jestem za droga. Kiedyś dostałam propozycję gry w reklamie kawy za bardzo(...) zawód aktorki, brzmiał dumnie i wydawał się czymś wielkim, z czym pragnęłam się zmierzyć. Rolę w pierwszym filmie zawdzięczam mojej cioci, która pracowała w wytwórni filmowej i któregoś dnia usłyszała na...

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

 • Natalia Siwiec (32 l.) spełniła kolejne marzenie i została aktorką. Miss Euro w roli gwiazdy pojawiła się w spektaklu "Miłość. com" na deskach teatrzyku Sabat Małgorzaty Potockiej. Niestety, celebrytka była tak zestresowana, że na schodach niemal nie skręciła nogi, paradując w niebotycznie wysokich szpilkach.

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.