• Informacje na temat:

  piękne oblicza

Artykuły na temat: piękne oblicza
 • "Korona królów" od 1 stycznia 2018 w TVP1

  Barwna, kostiumowa opowieść o panowaniu jednego z najwybitniejszych władców w dziejach Polski – Kazimierza Wielkiego. - To przedsięwzięcie obliczamy na kilkanaście lat - powiedział Wirtualnymmediom.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

 • Anathema w Krakowie: Satelity we mgle (relacja)

  Na to mogą pozwolić sobie tylko nieliczni z weteranów - żeby na cztery utwory zagrane na bis zaprezentować aż dwa z właśnie promowanej płyty. Tak właśnie robi Anathema na trwającej trasie "Satellites Over Europe".

 • Monika Kuszyńska nigdy nie traci nadziei. Nawet w najgorszych momentach

  Boże Narodzenie w rodzinnym gronie ma dla Moniki Kuszyńskiej (35 l.) różne oblicza – to sprzed wypadku, pełne ciepła i radości, i to po – z dominującą litością.

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • "Luz Maria": Peruwiański hit

  Zabytkowe uliczki Limy, piękne stroje z przełomu XIX i XX wieku oraz porywająca historia miłosna sprawiły, że "Luz Maria" stała się przebojem na całym świecie, a Christian Meier i Angie Cepeda zyskali status gwiazd Latino.

 • Robin Williams: Nie żyje hollywoodzki outsider

  Robin Williams nie żyje. Znaleziono go w poniedziałek, 11 sierpnia, w rodzinnym domu w północnej Kalifornii. Gwiazdor prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Miał 63 lata. Nie było w Hollywood aktora, który z takim autentyzmem wcielałby się wcześniej w postacie życiowych outsiderów, barwnych ekscentryków i prawdziwych oryginałów.

 • Meghan Markle i księżna Kate nie wytrzymały! Co je tak rozbawiło?!

  Piękne ogrody należące do Clarence House, a w nich książę Karol, jego żona Camilla (71 l.), księżna Kate (36 l.) z księciem Williamem (36 l.) i trójką swoich dzieci: Jerzym (5 l.), Karoliną(...) się rozbawić nie tylko Charlotte, George’a i Louis’a, ale także dorosłych. Gdyby nie ona, to zdjęcie w ogóle by nie powstało, a poddani nie mieliby okazji zobaczyć innego oblicza rodziny królewskiej...

 • Muzyczna przygoda z Co-Operą

  "Nowa pasja, nowa chęć, szkoła tańca numer pięć" - tak zaczyna się utwór "Trudne tango" w wykonaniu projektu Co-Opera.

 • "M jak miłość": Idealny facet? - Rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  ...wątek pokazuje różne oblicza długoletnich związków, ich plusy i minusy. - Praca na planie tego filmu była dla mnie bardzo trudna. W jednej ze scen grałem w towarzystwie dwudziestu pięciu pięknych...

 • Geniusz czy bełkot?

  Muse "The Resistance", Warner

Wideo na temat: piękne oblicza
 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

 • Movie 43

  W "Movie 43" wielkie gwiazdy Hollywood - Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych - obnażają swoje prawdziwe oblicza nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem.

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...