• Informacje na temat:

  piękny głosie

Artykuły na temat: piękny głosie
 • Piękni i Młodzi: Prawnik Dawida Narożnego wydał oświadczenie. Będzie pozew?

  ...sytuacja negatywnie odbija się na popularności grupy. Pod kolejnymi postami na profilu Pięknych i Młodych pojawiają się krytyczne komentarze. "Przez to co wyprawiacie zniechęciłam się całkowicie do(...), trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony...

 • Recenzja Oly. "Home": Smutny głos, piękny debiut

  Ile razy włączyła się wam lampka ostrzegawcza, gdy czytaliście w informacji prasowej na temat artysty, że ten obdarzony jest niezwykłą wrażliwością i talentem kompozytorskim? Na szczęście Oly. udowadnia, że nie musi to być czcze gadanie.

 • Mylene Farmer: Piękny głos Francji

  Mająca na koncie ponad 30 milionów sprzedanych płyt Mylene Farmer to jedna z największych gwiazd francuskiej piosenki. Wokalistka 12 września kończy okrągłe 50 lat.

 • Magda Gessler zabrała głos w sprawie pandemii

  Magda Gessler postanowiła wykorzystać swoją popularność i zaapelować do Polaków. Chodziło o koronawirusa. Gwiazda przestrzega, że jeżeli nie będziemy stosować się do zaleceń bezpieczeństwa, to "nigdy nie wyjedziemy z Polski".

 • Nick Cave & The Bad Seeds "Ghosteen": Piękny ból

  Co prawda "Ghosteen" zrodziło się z wielkiej tragedii, ale niewątpliwie to najpiękniejszy album w całej obszernej dyskografii Nicka Cave'a.

 • Cannes 2019: Pierwszy Meksykanin i głos młodego pokolenia

  ...kompletnym zaskoczeniem. "Wciąż nie mogę uwierzyć, że mogę tu być w towarzystwie tak niesamowitych artystów. Spotkaliśmy się poprzedniego wieczoru, to był piękny czas. Oczywiście, jestem młoda, ale...

 • Shakira wraca do zdrowia. Wokalistka testuje głos

  Fani pięknej Kolumbijki odetchnęli z ulgą. Wokalistka powoli wraca do zdrowia i testuje wokal przed trasą koncertową.

 • Biecz Music Summer 2018: Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej w pięknej scenerii

  Już po raz drugi Miasto Biecz zaprasza wszystkich miłośników historii i sztuki, ale przede wszystkim muzyki kameralnej na cykl letnich koncertów Biecz Music Summer/Bieckie Lato Muzyczne. Wśród gwiazd tegorocznej edycji znajdują się najwybitniejsi artyści z Polski, Czech i Holandii: Peter Kooij, Baroque Colegium 1685, Chopin University Accordion Trio Klaudiusza Barana czy Żeleński String Quartet.

 • Piękny świat Petera Gabriela

  To nie był typowy koncert - finał Life Festival Oświęcim z udziałem Petera Gabriela i New Blood Orchestra przejdzie raczej do historii jako wydarzenie.

 • Cugowski: Pokażcie głos!

  .... "Śpiewanie a capella jest trudne, wielu zawodowych wokalistów ma z tym kłopoty. Nie oceniam waszego wizerunku, nie będę dziś patrzył na choreografię. Jedyne co mnie interesuje, to piękny głos. Pokażcie...

Zdjęcia na temat: piękny głosie
 • Sonia Bohosiewicz
Dyskusje na temat: piękny głosie
 • Re: Trudne życie anioła

  Piękny serial,piękna odtwórczyni naszej pięknej o wspaniałym głosie Ani German.Łzy się w oczach kręcą przy oglądaniu odcinków tego serialu,ale jak się mają nie kręcić jak pamiętam Anie z młodych lat i mając siedemdziesiąt lat ponownie oglądam piękną młodą Anie na ekranie telewizora bardzo podobną odtwórczyni piękną Joanne Moro.Producenci takich seriali o wspaniałych ludziach którzy odeszli