• Informacje na temat:

  piękny widok

Artykuły na temat: piękny widok
 • "Z daleka widok jest piękny": Z daleka widok jest nijaki

  ..."Z daleka widok jest piękny" , reż. Anna Sasnal, Wilhelm Sasnal, Polska 2011, dystrybutor Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, premiera kinowa 2 lutego 2012 roku.

 • Beata Tadla: Świat jest piękny, a życie krótkie

  Nie je mięsa, ani nie pija piwa, nie ciągnie jej też do słodyczy, a ślinka cieknie jej na widok warzyw. Ponadto Beata Tadla - bo o niej mowa - w trosce o formę uprawia nordic walking i ćwiczy w domu. "Sama jestem swoim motywatorem" - mówi PAP Life dziennikarka.

 • Hej Fest po raz czwarty. Muzyka z widokiem na Tatry

  ...imprezy. "Gwarantujemy uczestnikom znakomitą zabawę w pięknej górskiej scenerii - nie bez przyczyny hasłem festiwalu jest 'Muzyka z widokiem na Tatry'. Zapraszamy na koncerty do Krynicy-Zdroju...

 • Recenzja Goya "Widoki": Zbyt bezpiecznie, zbyt pastelowo

  To nie jest czas na ograne patenty. Chociaż Goya od lat trzyma się w zestawieniu dobrego polskiego popu, to niestety fakt, że nie muszą już walczyć o pozycję, słychać na "Widokach".

 • Sasnali "dom zły"

  ...- To nie jest film o współczesnej polskiej wsi - mówi Wilhelm Sasnal o swym pełnometrażowym debiucie "Z daleka widok jest piękny", który zrealizował wspólnie z żoną Anną. Obraz 10 lutego zadebiutuje na ekranach polskich kin.

 • Magdalena Narożna na odważnym zdjęciu. Pokazała się w łóżku

  .... Fani nie kryli zachwytu. "Pięknie wyglądasz", "Taki widok Madziuni cudo", "Super można się zakochać" - pisali w komentarzach. 

 • U2 w przestworzach

  Grupa U2 przenosi się do nowego studia nagraniowego. Zespół rozgości się na dwóch najwyższych piętrach 60-metrowego budynku, znajdującego się w portowej dzielnicy Dublina. Pracę nad nową płytą będzie umilał muzykom piękny widok płynącej przez irlandzką stolicę rzeki Liffey. Mimo to zespół nie jest w pełni zadowolony.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Ojciec Mateusz w Chęcinach

  Malownicze widoki, średniowieczny zamek, rycerze w lśniących zbrojach. W takiej scenerii powstawały zdjęcia do czwartego sezonu "Ojca Mateusza" .

 • "M jak miłość" już od 3 września

  W nowym sezonie, fanów serialu czeka sporo niespodzianek. Już w pierwszym odcinku zobaczymy... pierwszy pocałunek Marii Zduńskiej i Radosza! Co na to doktor Rogowski? Z kolei na Łowickiej Kuba zorganizuje małą imprezę. Jego przyjaciele poznają w końcu tajemniczą Olgę? Jak wypadnie to spotkanie? I jak na widok rywalki - w kolorze blond - zareaguje Madzia? Odpowiedzi już wkrótce... W 508. odcinku...

Zdjęcia na temat: piękny widok
Wideo na temat: piękny widok
Dyskusje na temat: piękny widok