• Informacje na temat:

  pieńkowska przed po

Artykuły na temat: pieńkowska przed po
 • Małgorzata Pieńkowska: Trochę szaleństwa

  Przed laty zaśpiewała w wielkim przeboju Formacji Nieżywych Schabuff refren „Chciałabym, chciała”. Potem zadomowiła się w serialu „M jak miłość”, a wkrótce zobaczymy ją w „Tańcu z gwiazdami”.

 • "Taniec z gwiazdami": Pieńkowska i Terrazzino odpadają. Wiemy, kto zatańczy w półfinale

  W programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" zostały już tylko cztery pary. Tuż przed półfinałem, w ósmym odcinku, wyemitowanym 30 października, z show Polsatu musieli pożegnać się Małgorzata Pieńkowska i Stefano Terrazzino.

 • Stabilna widownia "Tańca z Gwiazdami"

  ...3,42 miliony widzów oglądało 8. odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym z show Polsatu pożegnała się Małgorzata Pieńkowska. Przed nami dwa ostatnie odcinki tej edycji.

 • Nie zatańczy, bo... nie

  ..."Nie chcę tańczyć i nie zatańczę" - Jolanta Pieńkowska obstaje przy swoim i odrzuca kolejne propozycje występu w "Tańcu z gwiazdami"

 • Walka na oczach widzów

  Jeszcze do niedawna gwiazda chorująca na raka kryła się w domowym zaciszu. Dziś jest inaczej, bo drogę przetarli m.in.: Małgorzata Pieńkowska i Kamil Durczok.

 • Joanna Koroniewska: Nie narzekam na brak pracy

  Kolorowa prasa oraz plotkarskie portale rozpisują się ostatnio o możliwym powrocie Joanny Koroniewskiej na plan serialu "M jak miłość". Nie byłaby pierwsza. Fani "Emki" doświadczyli już powrotu Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

 • Kolejny ślub w "M jak Miłość"

  Już niebawem do Gródka zjedzie mnóstwo gości. Powód ich wizyty będzie szczególny: ślub Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Pojawi się na nim również siostra pana młodego!

 • Jak nie teraz, to kiedy?

  Jeszcze do niedawna zdrowo się odżywiała, miała czas na wyciszenie się, medytację, celebrowanie życia... Ostatnio jednak wszystko się zmieniło! Gwiazda "M jak miłość" postanowiła bowiem zadebiutować w całkiem nowej roli - Małgorzata Pieńkowska została producentką przedstawienia teatralnego.

 • 31 mln zł dotacji dla TVP?

  Tematem posiedzenia był stan przygotowań TVP i serwisów informacyjnych do obsługi Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016; informację przedstawiało TVP, PAP i KAI. Pieńkowski podkreślał, że ŚDM i papieska wizyta to "największe i najważniejsze zadanie, jakie stoi przed Telewizją Polską w jej historii; wyzwanie realizacyjne i produkcyjne". Jak poinformował, TVP będzie bezpłatnie udostępniała...

 • Robert Moskwa: Sumy, o których piszą gazety, są nieprawdziwe

  Przed nami ostatni w tym sezonie odcinek "M jak Miłość". Robert Moskwa, czyli serialowy Artur, opowiada o kulisach swojej pracy: komu zrobił psikusa i dlaczego trudno było całować się na planie.

Zdjęcia na temat: pieńkowska przed po
Wideo na temat: pieńkowska przed po
 • Nieźle zaskoczył Pieńkowską! Wręczył jej...

  Ocieplanie wizerunku Jolanty Pieńkowskiej trwa! Tym razem do tej "akcji" włączył się Piotr Kędzierski, który był jednym z gości w programie. Celebryta przyniósł do studia "zabawny" prezent - koszulkę z napisem "Robię cuda w seksie"! To oczywiście nawiązanie do jednej ze słynnych wpadek Jolanty, kiedy to wykrzyczała przed kamerami te właśnie słowa. Prowadząca była nieźle zaskoczona, zareagowała

Dyskusje na temat: pieńkowska przed po