• Informacje na temat:

  pierce brosnan i jego rodzina

Artykuły na temat: pierce brosnan i jego rodzina
 • "Kontrola absolutna": Zhakowany Pierce Brosnan

  ...23 września na ekrany polskich kin trafi thriller "Kontrola absolutna" z główną rolą Pierce'a Brosnana. Premierowo w Interii możecie zobaczyć plakat i zwiastun obrazu...

 • Pierce Brosnan: Siła dojrzałej miłości

  Kiedy słyszymy Pierce Brosnan, myślimy - James Bond. Ale urodzony w Irlandii aktor ma na swym koncie wiele innych - niż agent 007 - ról. W takich filmach, jak "Mamma Mia!", "Marsjanie atakują", "Jak ona to robi" i "Kumple na zabój" mogliśmy poznać jego łagodniejsze, bardziej komediowe oblicze.

 • Pierce Brosnan: Są wzloty i upadki

  Pierce Brosnan nie powinien nam kojarzyć się wyłącznie z Jamesem Bondem. Urodzony w Irlandii aktor ma swym koncie role w takich filmach, jak "Autor widmo", "Afera Thomasa Crowna", "Krawiec z Panamy" czy "Mamma Mia!". Już 21 marca na ekranach polskich zadebiutuje jego najnowsza produkcja, komedia "Nauka spadania".

 • Pierce Brosnan jak w "Mamma Mia!"

  Susanne Bier, autorka takich filmów jak "Tuż po weselu", czy "W lepszym świecie", za który otrzymała Oscara, do swojego najnowszego filmu postanowiła zaangażować jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów naszych czasów.

 • Brosnan w Sieci

  Ruszyła oficjalna strona internetowa Pierce'a Brosnana ( "Śmierć nadejdzie jutro" , "Evelyn" ) - PierceBrosnan.com, dzięki której miłośnicy aktora poznać będą mogli wiele szczegółów z życia zawodowego i prywatnego gwiazdora. Słynny odtwórca roli Jamesa Bonda przedstawiany jest nie tylko jako aktor, ale także pasjonat innych dziedzin sztuki oraz aktywista zaangażowany w obronę środowiska...

 • "Bond 20": Ruszają zdjęcia

  W piątek, 11 stycznia, podczas uroczystej konferencji, ogłoszono, iż zdjęcia do dwudziestej opowieści o przygodach Jamesa Bonda rozpoczną się w poniedziałek, 14 stycznia. W postać agenta 007 ponownie wcieli się Irlandczyk Pierce Brosnan, który do tej pory zagrał Bonda trzykrotnie ( "GoldenEye" , "Jutro nie umiera nigdy" , "Świat to za mało" ).

 • Chwalą pracę z Polańskim

  ..."Praca z Romanem Polańskim była magicznym doświadczeniem, którego nie można zapomnieć" - powiedział w piątek Pierce Brosnan, odtwórca jednej z głównych ról w najnowszym filmie reżysera pt. "Autor widmo".

 • Halle Berry jako femme fatale w "Bondzie 20"

  Halle Berry, gwiazda filmów "X-MEN" i "Kod dostępu" , wystąpi w najnowszej produkcji o przygodach agenta 007. Magazyn Variety podał, że w "Bondzie 20" aktorka wystąpi u boku Pierce Brosnana jako famme fatale - jego filmowa przeciwniczka. Prace na planie ruszają 14 stycznia. Na fotelu reżysera zasiądzie Lee Tamahori, twórca filmu "W sieci pająka" oraz popularnego serial u "Rodzina Sopranos".

 • Filmowe święta w telewizji

  Święta, święta. Rodzina, Wigilia, prezenty, dużo jedzenia i.... telewizja. A w niej filmy - te nowsze, te starsze i... powtórki, cała masa powtórek, które jednak w święta mają swój szczególny urok.

 • Wszystko, co kochacie w Polańskim

  ...wybuchu wojny rzecz jasna!). Gdy autor widmo wreszcie domyśli się, jakie duchy przeszłości ukrywają po szafach premier i jego rodzina, zacznie chwytać się desperackich aktów, m.in. sprawdzania w guglach (to nie żart!) powiązania byłego szefa brytyjskiego rządu z CIA. Z agentem 007, którego odtwórca Pierce Brosnan brawurowo wcielił się tu zresztą w rolę premiera Langa, nieszczęsny pisarzyna ma...