• Informacje na temat:

  pierce brosnan mąż

Artykuły na temat: pierce brosnan mąż
 • "Syn": Pierce Brosnan na małym ekranie

  Serial „Syn” to adaptacja powieści Philippa Meyera. W głównego bohatera wciela się Pierce Brosnan.

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • "Syn": Polska premiera już w maju

  Polska premiera długo wyczekiwanego serialu pt. „Syn” odbędzie się na kanale AMC 11 maja. Główną rolę w wyprodukowanej przez AMC Studios i Sonar Entertainment 10-odcinkowej sadze zagra Pierce Brosnan („Jutro nie umiera nigdy”).

 • Pierce Brosnan: Pewny 007

  Sukces najnowszej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, filmu "Śmierć nadejdzie jutro" , spowodował, iż Pierce Brosnan nie musi martwić się, czy po raz kolejny producenci dadzą mu szansę wcielenia się w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Jak powiedziała w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów Barbara Broccoli, producentka filmów o 007, "James Bond to Pierce Brosnan".

 • "Syn": Z kancelarii prawniczej na Dziki Zachód - wywiad z Jess Weixler

  ..., przede wszystkim, musi zdać sobie sprawę z tego, że przez parę lat przymykała oko na to, co robili McCulloughowie. Wie przecież doskonale jak Eli (Pierce Brosnan) potrafi być okrutny, zna jego(...) życia swoim dzieciom. Oprócz tego tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie - mąż w ogóle z nią nie rozmawia - ani o sytuacji na granicy, ani o swoich problemach. Sally nie jest szczęśliwa; ze wszystkich sił...

 • Pierce Brosnan po meksykańsku

  Pierce Brosnan ( "Krawiec z Panamy" , "Śmierć nadejdzie jutro" ) wystąpi w pełnym akcji dreszczowcu "Mexicali". Obraz zostanie zrealizowany przed rozpoczęciem prac nad 21. filmem o przygodach Jamesa Bonda, w którego Irlandczyk wcieli się po raz ostatni. "Mexicali" opowie o biznesmenie, który podczas urlopu w Meksyku wchodzi w drogę bezwzględnym zabójcom.

 • Pierce Brosnan: Siła dojrzałej miłości

  Kiedy słyszymy Pierce Brosnan, myślimy - James Bond. Ale urodzony w Irlandii aktor ma na swym koncie wiele innych - niż agent 007 - ról. W takich filmach, jak "Mamma Mia!", "Marsjanie atakują", "Jak ona to robi" i "Kumple na zabój" mogliśmy poznać jego łagodniejsze, bardziej komediowe oblicze.

 • "Riwiera dla dwojga" : Nużąca atrapa komedii

  Zarówno Emma Thompson, jak i Pierce Brosnan dwoją się i troją, żeby było choć odrobinę zabawnie. Niestety nie udaje się to zbyt często. "Riwiera dla dwojga" jest nużącą atrapą komedii, w której nie radzą sobie nawet zwykle fenomenalni Timothy Spall i Celia Imrie - o filmie Joela Hopkinsa pisze Joanna Ostrowska.

 • Bond nie będzie gejem!

  Rupert Everett ( "Idealny mąż" , "Sen nocy letniej" , "Układ prawie idealny" ), nieukrywający swoich skłonności homoseksualnych brytyjski aktor, wyznał, że gdyby ostatecznie to jemu przypadł zaszczyt wcielenia się w kolejnego 007, zagrałby go "po Bożemu". Zdaniem aktora, próba nadania sylwetce herosa gejowskich akcentów pociągnęłaby za sobą bardzo nieprzyjemne dla jego twórców konsekwencje.

 • Filmowe hity w telewizji

  Fani dobrych filmów powinni poczuć się usatysfakcjonowani, bo w pierwszych tygodniach 2010 roku w telewizji czeka ich prawdziwy wysyp hitów, z najpopularniejszymi gwiazdami w rolach głównych.