• Informacje na temat:

  pierce brosnan styl

Artykuły na temat: pierce brosnan styl
 • Brosnan oczarowany Polańskim

  19 lutego w polskich kinach pojawi się nowy film Romana Polańskiego - "Autor Widmo", zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa "Ghostwriter". Byłego premiera Wielkiej Brytanii, Adama Langa, który zleca napisanie swoich wspomnień pisarzowi do wynajęcia, gra Pierce Brosnan ("Jutro nie umiera nigdy", "Mamma Mia!").

 • Pierce Brosnan reklamuje ciuchy

  Pierce Brosnan ( "Kumple na zabój" ) podpisał umowę na udział w kampanii reklamowej z projektantem ubrań - firmą Aquascutum.

 • Brosnan: Za stary na Bonda

  Pierce Brosnan wyznał, że nie zamierza po raz piąty wcielić się w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości, gdyż czuje się "zbyt stary". 52-letni aktor odrzuca możliwość ponownego spotkania się z Jamesem Bondem. Pogłoski, że Pierce Brosnan raz jeszcze obejmie rolę słynnego szpiega, podsyciła niedawno Judi Dench.

 • Gwiazdy o nowym Bondzie

  Pierce Brosnan, Halle Berry i Lee Tamahori, gwiazdy oraz reżyser dwudziestej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, filmu "Śmierć nadejdzie jutro" , rozpoczęli intensywną kampanię promującą obraz. Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 22 listopada. Twórcy w licznych wywiadach opowiadają o projekcie niecierpliwie oczekiwanym przez fanów 007.

 • Chwalą pracę z Polańskim

  "Praca z Romanem Polańskim była magicznym doświadczeniem, którego nie można zapomnieć" - powiedział w piątek Pierce Brosnan, odtwórca jednej z głównych ról w najnowszym filmie reżysera pt. "Autor widmo".

 • Bond. Najlepszy Bond?

  "My name is Bond. James Bond" - te słowa zmieniły wszystko. To właściwie od serii o przygodach agenta 007 można mówić o szaleństwie filmowych cyklów i aktorskich giełdach. Bo Bond to świętość. Już nie narodowa. Raczej kinowa. Kto jest najlepszym Bondem według naszych użytkowników?

 • Robbie Williams: Żadnego Bonda nie będzie

  Robbie Williams, brytyjski gwiazdor muzyki pop, zaprzeczył pogłoskom, jakoby miał zastąpić Pierce'a Brosnana w roli Jamesa Bonda, po tym jak ten zrezygnuje z grania w filmach o przygodach słynnego agenta.

 • Sekret mojej mamy

  "Jak ona to robi?" , reż. Douglas McGrath, USA 2011, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 2 grudnia 2011

 • Światowy Dzień Jamesa Bonda

  26 października na ekrany w Polsce wejdzie 23. film z bondowskiej serii - "Skyfall", w reżyserii Sama Mendesa. Wcześniej, 5 października, w okrągłą 50. rocznicę premiery pierwszego filmu z tego cyklu, "Dr No" (1962), fani agenta 007 obchodzić będą Światowy Dzień Jamesa Bonda.

 • Tytuł był zbyt kontrowersyjny

  Nowa płyta brytyjskiego zespołu Coldplay po raz 4. z rzędu znalazła się na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się albumów na świecie.

Wideo na temat: pierce brosnan styl
 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.

 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...

 • Wesele w Sorrento

  To niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. "Wesele w Sorrento" to kino gatunkowe w najczystszej postaci, niczym "Mamma Mia!", tyle że z błyskotliwym scenariuszem, jak pisała krytyka. W efekcie powstała brawurowa opowieść ze świetnie nakreślonymi postaciami, pełna pikantnych dialogów i humoru. "Wesele w Sorrento" opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad...