• Informacje na temat:

  pierce brosnan styl

Artykuły na temat: pierce brosnan styl
 • Brosnan oczarowany Polańskim

  19 lutego w polskich kinach pojawi się nowy film Romana Polańskiego - "Autor Widmo", zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa "Ghostwriter". Byłego premiera Wielkiej Brytanii, Adama Langa, który zleca napisanie swoich wspomnień pisarzowi do wynajęcia, gra Pierce Brosnan ("Jutro nie umiera nigdy", "Mamma Mia!").

 • Pierce Brosnan reklamuje ciuchy

  Pierce Brosnan ( "Kumple na zabój" ) podpisał umowę na udział w kampanii reklamowej z projektantem ubrań - firmą Aquascutum.

 • Brosnan: Za stary na Bonda

  Pierce Brosnan wyznał, że nie zamierza po raz piąty wcielić się w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości, gdyż czuje się "zbyt stary". 52-letni aktor odrzuca możliwość ponownego spotkania się z Jamesem Bondem. Pogłoski, że Pierce Brosnan raz jeszcze obejmie rolę słynnego szpiega, podsyciła niedawno Judi Dench.

 • Gwiazdy o nowym Bondzie

  Pierce Brosnan, Halle Berry i Lee Tamahori, gwiazdy oraz reżyser dwudziestej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, filmu "Śmierć nadejdzie jutro" , rozpoczęli intensywną kampanię promującą obraz. Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 22 listopada. Twórcy w licznych wywiadach opowiadają o projekcie niecierpliwie oczekiwanym przez fanów 007.

 • Chwalą pracę z Polańskim

  "Praca z Romanem Polańskim była magicznym doświadczeniem, którego nie można zapomnieć" - powiedział w piątek Pierce Brosnan, odtwórca jednej z głównych ról w najnowszym filmie reżysera pt. "Autor widmo".

 • Bond. Najlepszy Bond?

  "My name is Bond. James Bond" - te słowa zmieniły wszystko. To właściwie od serii o przygodach agenta 007 można mówić o szaleństwie filmowych cyklów i aktorskich giełdach. Bo Bond to świętość. Już nie narodowa. Raczej kinowa. Kto jest najlepszym Bondem według naszych użytkowników?

 • Robbie Williams: Żadnego Bonda nie będzie

  Robbie Williams, brytyjski gwiazdor muzyki pop, zaprzeczył pogłoskom, jakoby miał zastąpić Pierce'a Brosnana w roli Jamesa Bonda, po tym jak ten zrezygnuje z grania w filmach o przygodach słynnego agenta.

 • Sekret mojej mamy

  "Jak ona to robi?" , reż. Douglas McGrath, USA 2011, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 2 grudnia 2011

 • Światowy Dzień Jamesa Bonda

  26 października na ekrany w Polsce wejdzie 23. film z bondowskiej serii - "Skyfall", w reżyserii Sama Mendesa. Wcześniej, 5 października, w okrągłą 50. rocznicę premiery pierwszego filmu z tego cyklu, "Dr No" (1962), fani agenta 007 obchodzić będą Światowy Dzień Jamesa Bonda.

 • Tytuł był zbyt kontrowersyjny

  Nowa płyta brytyjskiego zespołu Coldplay po raz 4. z rzędu znalazła się na szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się albumów na świecie.