• Informacje na temat:

  pierścionek zaręczynowy polskich gwiazd

Artykuły na temat: pierścionek zaręczynowy polskich gwiazd
 • Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie pierścionka zaręczynowego, który gwiazda TVN-u otrzymała od ukochanego. Opublikowała ja niejaka @anna_czyzewska. Myślicie, że był drogi?

 • Joanna Jabłczyńska (21 l.), młoda polska aktorka znana z ról w filmach "Powiedz to, Gabi" , "Nigdy w życiu" oraz "Tylko mnie kochaj" , od kilkunastu dni jest zaręczona. Z tej okazji postanowiła pokazać swój pierścionek dziennikarzom. Narzeczonym Joasi jest Aleks Grynis (25 l.).

 • Młode gwiazdy "rodzinki.pl" szykują się do ślubu?

  Wszystko wskazuje na to, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, czyli Agata i Kuba z "rodzinki.pl", bardzo poważnie myślą o... ślubie. Na palcu młodziutkiej aktorki od pewnego czasu lśni piękny pierścionek. Czy to dowód, że ukochany już poprosił ją o rękę?

 • Cameron Diaz przeciwna małżeństwu

  Raczej nie ma się co spodziewać pierścionka zaręczynowego na palcu Cameron Diaz. Aktorka, która obecnie spotyka się z baseballistą - Alexem Rodriguezem, stwierdziła, że instytucja małżeństwa w naszych czasach... nie ma racji bytu.

 • Alicja Bachleda-Curuś: To on jest jej nowym partnerem! Wezmą ślub w Zakopanem?

  Wygląda na to, że Alicja Bachleda-Curuś (36 l.) w końcu odnalazła prawdziwą miłość. Fani na jednym ze zdjęć, opublikowanym na Instagramie aktorki dostrzegli na palcu gwiazdy zaręczynowy pierścionek. Alicja nie potwierdziła, ani też nie zdementowała tych doniesień. Wysoce prawdopodobne jest, że w 2020 roku Alicja Bachleda-Curuś stanie na ślubnym kobiercu!

 • Polski anioł z boskim ciałem

  Pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu nikt o niej w Polsce nie słyszał, a dziś z impetem wchodzi w świat telewizji i mody. Wielka kariera stoi przed Joanną Krupą otworem!

 • Katarzyna Glinka i jej ukochany nie widzą świata poza sobą!

  ...i organizatorem ekstremalnych biegów są parą od 9 miesięcy. W połowie lutego, po 183 dniach znajomości, ukochany podarował jej pierścionek zaręczynowy i bukiet 183 czerwonych róż. W Gdyni(...). Wyglądali na szczęśliwą patchworkową rodzinę. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Pedagog Julia Roberts

  Julia Roberts ( "Full Frontal. Wszystko na wierzchu" , "Niebezpieczny umysł" ) zdradziła ostatnio, że tylko nadzwyczaj pomyślnie rozwijająca się kariera aktorska powstrzymała ją przed zmianą zawodu - gwiazda marzyła bowiem o zostaniu nauczycielką.

 • "Na dobre i na złe": Rozstania i rozwody 2014

  ...", któremu partnerka - znana pani stomatolog Emma Kiworkowa - zwróciła pierścionek zaręczynowy, jaki niedawno od niego dostała. Podobno nie podobało się jej, że Paweł więcej czasu spędza w Rosji, gdzie(...)W porównaniu z rokiem poprzednim - rok 2014 wcale nie obfitował w rozstania i rozwody wśród znanych z seriali gwiazd. Tak naprawdę na palcach jednej ręki można policzyć aktorskie pary, które w ciągu...

 • Seksbomba ze słabością do... kapeluszy

  Kiedy na amerykańskiej premierze thrillera "72 godziny" Amber Heard pojawiła się w towarzystwie świeżo upieczonego narzeczonego - Johnny'ego Deppa, wśród zaproszonych mediów zapanowały konsternacja i uczucie swoistego deja vu. Wszystko przez nakrycie głowy aktora, które z miejsca przypomniało wszystkim kapelusze Tasyi van Ree, znak rozpoznawczy wieloletniej miłości Amber.

Wideo na temat: pierścionek zaręczynowy polskich gwiazd
 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...