• Informacje na temat:

  piersi aktorów

Artykuły na temat: piersi aktorów
 • Orlando Bloom wytatuował sobie na piersi imię... psa

  Popularny aktor przez ponad tydzień poszukiwał ukochanego psa. Mighty był brązowym, miniaturowym pudlem. Po tygodniu znaleziona została tylko obroża. Aktor oddał pupilowi hołd, tatuując sobie na piersi jego imię.

 • Shannen Doherty ma raka piersi

  Shannen Doherty, pamiętna Brenda Walsh z młodzieżowego serialu "Beverly Hills 90 210", ma raka piersi.

 • Mąż Shannen Doherty: Rak piersi zrujnował nasze życie seksualne

  ...przeciwko menedżerom, co doprowadziło do ujawnienia jej walki z rakiem w mediach. Teraz pieniędzy domaga się również mąż gwiazdy. Kurt Isawarienko twierdzi, że rak piersi wpłynął na "zrujnowanie życia(...) była m.in. za regulowania składek zdrowotnych do Gildii Aktorów Ekranowych (Screen Actors Guild). W 2014 roku Doherty dowiedziała się jednak, że w związku z niezapłaconą składką, jej ubezpieczenie...

 • "Dziewczyny z Dubaju": 500 zł za pokazanie piersi w filmie

  To niewątpliwa okazja dla odważnych kobiet o egzotycznej urodzie, które chciałyby wystąpić w reżyserowanym przez Marię Sadowską filmie "Dziewczyny z Dubaju", a przy okazji zarobić. Właśnie takie osoby poszukiwane są do trwających właśnie zdjęć do tej produkcji.

 • "Zawsze warto": Wieniawa prostytutką, Zielińska po amputacji piersi

  W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.

 • Powiększyli jej piersi

  Plakat filmu "Fool's Gold" wprawi w zdumienie wszystkich fanów Kate Hudson. Chodzi o biust młodej aktorki.

 • Człowiek rodzi się aktorem

  Piotr Fronczewski i Wojciech Pszoniak w spektaklu "Skarpetki opus 124" grają starych aktorów marzących o powrocie na scenę. Od wielu sezonów mierzą się w scenicznym pojedynku w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Na ile sztuka ta opowiada o Fronczewskim i Pszoniaku oraz czy aktorowi wypada występować w reklamach? - pyta artystów Marta Grzywacz (RMF)

 • Drake całuje nieletnią fankę na koncercie. "Podobał mi się dotyk twoich piersi"

  ...dobrze się bawiłem. Podobał mi się dotyk twoich piersi na mojej klatce. Chcę ci podziękować", po czym znów pocałował dziewczynę. Wydarzenie to miało miejsce podczas jednego z koncertów w 2010 roku...

 • Serialowa batalia z rakiem piersi

  Anita Sokołowska zdobyła popularność rolą Leny Starskiej w serialu "Na dobre i na złe" . Jej bohaterka po wielu miłosnych perypetiach została wystawiona na kolejną próbę. Tym razem musiała stoczyć ciężką batalię z rakiem piersi.

 • "Ma ma": Penélope Cruz walczy z rakiem piersi

  Od 1985 roku październik jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi. Tematykę tej choroby porusza „Ma Ma” – najnowsza produkcja z Penélope Cruz w roli głównej. Prezentujemy oficjalny polski zwiastun filmu.

Zdjęcia na temat: piersi aktorów
Wideo na temat: piersi aktorów
 • Maciej Stuhr zachwycony piersiami Romy Gąsiorowskiej?

  Maciej Stuhr (40 l.) przyznał, że dużym atutem jego roli w "Listach do M." były... piersi Romy Gąsiorowskiej (34 l.). Aktorka niedawno urodziła dziecko, dzięki czemu - jak ujął to aktor - przytyła w odpowiednich miejscach. Czy Roma tęskniła się za Stuhrem?

Dyskusje na temat: piersi aktorów