• Informacje na temat:

  piersi alexandra

Artykuły na temat: piersi alexandra
 • Kinga Korta pokazała swój olbrzymi brzuch! To ostatnie zdjęcie przed porodem?

  ...podkreślił jej ciążowe kształty chyba aż za bardzo. Uwydatnił nie tylko wielki brzuch, ale także i piersi. Fanki jednak były zachwycone i zgodnie pisały, że Kinga wygląda kwitnąco! Celebrytce nie...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Victoria Beckham zaprojektuje samochód

  .... Gwiazda określiła tę nowość na rynku motoryzacyjnym jako "zapierającą dech w piersiach" i oznajmiła, że już nie może doczekać się współpracy z tą firmą. "Otrzymałam niesamowitą szansę. Jestem bardzo podekscytowana" - powiedziała była członkini zespołu Spice Girls. Redaktor naczelna brytyjskiej edycji magazynu "Vogue" - Alexandra Schulman - zdradziła, iż to ona zapoznała Beckham z szefami Range Rovera...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • W tropikach

  ...amerykańskie procedury policyjne, więc wszystko może się zdarzyć. A to dopiero początek zapierającej dech w piersiach opowieści o śledztwach prowadzonych przez grupę najwyższej klasy profesjonalistów z Biura...

 • Uhonorowani scenarzyści

  Obrazy "Zakochany bez pamięci" i "Bezdroża" to zwycięzcy 57. ceremonii wręczenia nagród Gildii Scenarzystów Amerykańskich (The Writers Guild of America - WGA). Wyróżnienia przyznano w sobotę, 19 lutego, w Hollywood Palladium, w Los Angeles. W tym samym czasie świętowano także w Nowym Jorku - w hotelu Pierre Hotel, gdzie zebrali się członkowie WGA East. W Los Angeles bawiły się osoby zrzeszone w WGA West.

 • Olivia Wilde karmi piersią

  Fotografia Olivii Wilde karmiącej piersią synka Otisa znalazła się w najnowszym numerze amerykańskiej edycji magazynu "Glamour".

 • "Ewolucja planety małp": Małpy przejmują władzę

  W piątek, 11 lipca, na ekranach polskich kin zadebiutuje "Ewolucja planety małp" (kontynuacja "Genezy planety małp" z 2011 roku), w której poznamy dalszą historię przejęcia przez inteligentne małpy panowania nad naszą planetą i upadku cywilizacji człowieka.

 • Bruno Dumont: Filozof z kamerą

  Twórczość Bruno Dumonta, jednego z najważniejszych współczesnych twórców kina autorskiego, pozostaje praktycznie nieznana polskiej widowni.

 • Kino erotycznego skandalu

  Weźmy najsłynniejszą erotyczną scenę lat. 90. - w "Nagim instynkcie" Sharon Stone pokazuje Michaelowi Douglasowi, że nie ma bielizny - i porównajmy ją z fragmentem "Intymności" (2000) Patrice'a Chereau, w której Kerry Fox bierze do ust penisa ekranowego partnera, a zrozumiemy, jak zmienił się sposób eksploatacji przez współczesne kino granic obyczajowej poprawności.