• Informacje na temat:

  piersi dojrzałych

Artykuły na temat: piersi dojrzałych
 • Borysewicz, Kukiz: Muzyka dojrzałych

  W najbliższy poniedziałek, 24 lutego, ukaże się album nagrany wspólnie przez Jana Borysewicza, gitarzystę Lady Pank i Pawła Kukiza, lidera i wokalistę Piersi. Płyta zatytułowana po prostu "Borysewicz & Kukiz", powstała - jak twierdzą obaj jej twórcy - bez kombinowania i umawiania się.

 • "Będzie dużo piersi"

  ..."To program dla ludzi ciekawych świata oraz mężczyzn, bo przecież lubią patrzeć na piękne kobiety. Mogę zdradzić, że będzie dużo piersi, moje również" - Martyna Wojciechowska mówi o swoim najnowszym telewizyjnym projekcie "Kobieta na krańcu świata"

 • Pierce Brosnan: Siła dojrzałej miłości

  ...w tym dziwnego - niedawno odkryła, że jej mąż ma kochankę, a na domiar złego zmaga się z nowotworem, przez który wycięto jej kawałek piersi. Mogłoby się wydawać, że ten ostatni wątek niewiele ma...

 • Najlepszy biust ma Kozidrak?

  Stylista Tomasz Jacyków (40 l.) o dojrzałych piersiach.

 • Gabriela Kownacka: Lady Gabi

  W czwartek, 30 listopada, mija siedem lat od śmierci jednej z ulubienic telewidzów - Gabrieli Kownackiej. Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" zmarła po kilkuletniej walce z nowotworem piersi.

 • "Wartości należy pielęgnować"

  Paweł Kukiz (rocznik 1963) i Jan Borysewicz (rocznik 1955) to weterani polskiej sceny rockowej. Kukiz znany jest jako lider grupy Piersi i nietuzinkowy solista, a Borysewicz to lider i główny(...) od tego, do czego przyzwyczaiły nas Piersi i Lady Pank. Duet Kukiz & Borysewicz zaskoczył słuchaczy muzyką pełną spokoju i liryzmu, a także dość osobistymi tekstami. Z okazji premiery albumu...

 • "Dziś jestem blondynką": Rak i peruki

  ...29 listopada trafi na polskie ekrany niemiecki dramat "Dziś jestem blondynką" oparty na bestsellerową książce holenderskiej studentki, która zachorowała na rzadką odmianę raka piersi.

 • Katarzyna Figura: Równie odważna jak Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. Aktorka przypuszcza, że sama także podjęłaby decyzję podobną.

 • ..."Mam dość popu" - oświadczyła niedawno Anastacia. Jej trzeci album, ukazujący się pod koniec marca, ma być zdecydowanie bardziej rockowy od wcześniejszych dokonań. Będzie to pierwsza płyta nagrana przez amerykańską wokalistkę po zwycięstwie nad nowotworem piersi.

 • Angelina Jolie: Uwielbiam się starzeć

  ...podwójnej mastektomii, którą podjęła pięć lat temu, po śmierci matki chorej na nowotwór piersi. Aktorka dowiedziawszy się, że jest nosicielką genu obarczającego ją 87-procentowym ryzykiem zachorowania na raka piersi postanowiła go uniknąć - za wszelką cenę. Dziś, jako dojrzała i świadoma swoich wad i zalet kobieta po raz kolejny inspiruje fanki mówiąc o starości i przemijaniu, a zarazem...

Zdjęcia na temat: piersi dojrzałych
Dyskusje na temat: piersi dojrzałych