• Informacje na temat:

  piersi ewy farna

Artykuły na temat: piersi ewy farna
 • Piersi Ewy Farnej robią furorę

  Na Facebooku w ostatnich dniach furorę robi fanpage zatytułowany "Cycki Ewy Farnej". Liczba polubień tego profilu rośnie lawinowo. W piątek (18 kwietnia) rano strona miała już ponad 70 tysięcy fanów. "Strona jest do podziwiania, nie do wyśmiewania. Zrozumcie to. Nikt nie ma na celu nikogo obrazić" - wyjaśnia administrator profilu. Na fanpage'u zamieszczane są zdjęcia Ewy Farnej, która chętnie...

 • Polsat SuperHit Festiwal 2017: Jubileusze Ewy Farnej i Muńka Staszczyka

  Znamy szczegóły tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal - wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się m.in. okolicznościowe koncerty Muńka Staszczyka i Ewy Farnej.

 • Maryla Rodowicz broni kształtów Ewy Farnej!

  ...artystka w rozmowie z "Super Expressem". Przeczytaj również: Piersi Ewy Farnej robią furorę Czeskie media: Ewa Farna "tak gruba nie była jeszcze nigdy" Ewa Farna: "Mam dosyć wielki tyłek"(...)"Dajcie pożyć, ludzie! Jesteśmy różni i to jest piękne" - w ten sposób na łamach "Super Expressu" Maryla Rodowicz zwróciła się do osób kpiących z sylwetki Ewy Farnej. Przypomnijmy, że po ostatnim...

 • Polsat SuperHit Festiwal 2017: Jubileusze Ewy Farnej i T. Love

  Polsat SuperHit Festiwal w tym roku odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej w dniach 26-28 maja. Podczas imprezy swoje jubileusze świętować będą Ewa Farna oraz zespół T. Love. Ponadto na widzów czekają wieczory z "Koncertem Platynowym" oraz "Radiowym Przebojem Roku".

 • Ewa Farna: "Każda kobieta ma piersi"

  ...ładnego biustu, ale ma dekolt, to popatrzą. Oni tak po prostu mają" - dodała Ewa Farna. Zobacz teledyski Ewy Farnej na stronach INTERIA.PL!(...)Przypomnijmy, że chętnie eksponowany przez Ewę Farną biust stał się w pewnym momencie tematem numer jeden w mediach. Na Facebooku powstał nawet fanpage o wszystko mówiącej nazwie "Cycki Ewy Farnej...

 • Ewa Farna zdradza sekrety sylwestra Polsatu

  Czego możemy spodziewać się po występie Ewy Farnej podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach? Zobaczcie sami!

 • Ewa Farna podsumowuje 2017 rok: Dużo się działo

  ...2017 r. mocno zapisze się w pamięci Ewy Farnej, która będzie jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Katowicach.

 • "Mówi, że mam ładne piersi"

  Piosenkarka Ewa Farna ma problem. Nastoletnia gwiazda jest niepokojona przez nadgorliwego fana.

 • Ewa Farna na temat uwag o swojej wadze: Zaczyna mnie to wkurzać

  ..."Obojętne czy się ubiera rurki, czy sukienkę - zawsze jest o czym pisać" - mówi Ewa Farna przed finałowym odcinkiem "X Factor". Jurorka programu postanowiła odnieść się też do komentarzy na temat swojej wagi.

 • "Bitwa na głosy" bitwą pokoleń?

  W sobotę (10 listopada) wokalne zespoły Ewy Farnej i Andrzeja Piasecznego powalczą o zwycięstwo w trzeciej edycji "Bitwy na głosy".