• Informacje na temat:

  piersi figura

Artykuły na temat: piersi figura
 • "Dziewczyny z Dubaju": 500 zł za pokazanie piersi w filmie

  ...sferami krajów Bliskiego Wschodu. W filmie, którego głównym scenarzystą jest Mitja Okorn, główne role zagrają Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibakówna, Katarzyna Sawczuk, Olga...

 • Katarzyna Figura: Równie odważna jak Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. Aktorka przypuszcza, że sama także podjęłaby decyzję podobną.

 • Katarzyna Figura namawia do regularnych badań

  Jesteśmy matkami, żonami, dlatego odpowiedzialność za swoje życie jest również odpowiedzialnością za życie innych - mówi Katarzyna Figura i namawia Polki do regularnych badań profilaktycznych. Aktorka podkreśla, że tylko w ten sposób można rozpoznać groźne choroby we wczesnym stadium i rozpocząć specjalistyczne leczenie. Bardzo ważne jest też wsparcie bliskich osób, które daje siłę do walki...

 • Jej piersi... inspirują kobiety

  ...proc. Źródło to zasugerowało, że na tę tendencję mogła wpłynąć zmysłowa i pełna sylwetka Hendricks. "Można to uznać za jeden z argumentów. Christina Hendricks to wspaniała kobieta, a figura klepsydry znowu wraca do łask" - wyjaśnia przedstawiciel BAAPS. Operacje powiększenia piersi zawsze cieszyły się największą popularnością w Wielkiej Brytanii. "Tego typu wzrost jest niezwykle imponujący...

 • 19-latka powiększyła sobie piersi?

  Piosenkarka Miley Cyrus zdementowała pogłoski o rzekomej operacji plastycznej piersi.

 • Dokuczano jej z powodu piersi

  Katy Perry jako nastolatka marzyła o mniejszych piersiach. Złośliwi rówieśnicy dokuczali jej z powodu obfitego biustu. Amerykańska wokalistka wspomina, że jej piersi w stosunku do tego, czym dysponowały koleżanki, były "ogromne".

 • Przez ćwiczenia "straciła piersi"

  ...figurę Nicki Minaj. Raperka przyznała, że z powodu treningowego reżimu zmniejszyły się jej piersi. "Nie chodzę na siłownię. Nienawidzę tego. Nie chcę zabrzmieć jak jakaś leniwa osoba, ale tak jest" - wyznała. "Swego czasu sporo ćwiczyłam i z tego powodu straciłam piersi" - przyznaje Nicki Minaj. "Kiedy czuję, że muszę zrzucić trochę wagi, zmieniam wyłącznie dietę. Wyrzucam z niej węglowodany...

 • "Barwy szczęścia" na diecie!

  ...słodycze i oddałabym najlepszy obiad za porcję dobrego tiramisu! Efekt? Figura modelki! Która już wkrótce przyda się Kasi na gali Telekamery Tele Tygodnia 2008. Czy ekipa "Barw szczęścia" zdobędzie nagrodę dla najlepszego serial u - i piękna aktorka wejdzie na scenę w sukni, które zapiera dech w piersi? O tym zadecydują widzowie... Głosowanie wciąż trwa!

 • Najlepszy biust ma Kozidrak?

  Stylista Tomasz Jacyków (40 l.) o dojrzałych piersiach.

 • Rozbieramy Jennifer Aniston!

  Fryzura, którą naśladują miliony kobiet; najbardziej kształtne i gładkie nogi w Hollywood; figura, jakiej pozazdrościć mogą jej o wiele młodsze koleżanki. Aby uchwycić fenomen popularności Jennifer Aniston, trzeba ją rozebrać od stóp do głów!

Wideo na temat: piersi figura
 • Katarzyna Figura: Równie odważna jak Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. Aktorka przypuszcza, że sama także podjęłaby decyzję podobną.

 • Kasia Figura o mastektomii: Nie wiem, czy miałabym taką odwagę jak Angelina Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. - Jestem absolutnie za takimi działaniami. Nie wiem, czy miałabym tak wielką odwagę jak Angelina Jolie – mówi Katarzyna Figura.

Dyskusje na temat: piersi figura