• Informacje na temat:

  piersi katie price

Artykuły na temat: piersi katie price
 • Jordan zmniejszy biust

  ...28-letnia Jordan, angielska śpiewająca modelka i żona znanego wokalisty Petera Andre, zdecydowała się operacyjnie pomniejszyć swój słynny biust w rozmiarze 32FF. Taką decyzję uzasadniła tym, że chce zachować jędrność swoich piersi.

 • Kolejna operacja plastyczna?

  Sun" zastanawia się, czy gwiazda nie uzależni się od operacji plastycznych, tak jak to było w przypadku Michaela Jacksona czy brytyjskiej celebrytki Katie Price. "Dla Amy Winehouse operacje(...)Przypomnijmy, że gwiazda niedawno powiększyła sobie piersi. Według wyspiarskich mediów, zabieg kosztował 35 tysięcy funtów. Efekty operacji tak spodobał się Amy, że gwiazda zaczęła planować kolejne...

 • Eurowizja: Pierś Javine

  W programie "Making Your Mind Up" w BBC1 zaprezentowała się finałowa piątka uczestników krajowych eliminacji do Eurowizji. Głosami widzów zwyciężyła Javine Hylton, pokonując śpiewającą modelkę Katie Price, lepiej znaną jako Jordan. Na zakończenie programu Javine po raz drugi zaśpiewała zwycięską piosenkę "Touch My Fire". Podczas jej wykonywania na scenie oczom widzów ukazała się prawa pierś...

Wideo na temat: piersi katie price
 • Żona Petera Andre zmniejsza piersi

  Peter Andre z żoną Katie Price i córeczką wychodzą z kliniki w Beverly Hills 24 kwietnia. Katie konsultuowała się z lekarzem w sprawie zminiejszenia jej imponującego biustu.

 • Peter Andre i piersi jego żony

  Peter Andre z żoną Katie Price w Londynie 3 kwietnia. Nam rzuca się w oczy przede wszystkim wielki biust Katie. :-)

 • Zmniejszy sobie biust!

  Katie Price a.k.a. Jordan, znana ze swojego wielkiego biustu żona Petera Andre, przybywa do Los Angeles, gdzie ma poddać się operacji zmniejszenia piersi. Przypatrzcie się im dobrze, niedługo będą dostępne tylko w materiałach archiwalnych.