• Informacje na temat:

  piersi na wizji w tv

Artykuły na temat: piersi na wizji w tv
 • Joanna Górska poinformowała, że zmaga się z poważną chorobą. Dziennikarka ma raka piersi. Nie traci jednak optymizmu. Po przerwie wróciła nawet do pracy!

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat

 • Joanna Racewicz wspomina męża. "Twoja dłoń na piersi. Jak dane słowo"

  Świętych, opublikowała inny wpis wspominkowy. Zamieściła dwa zdjęcia: jedno przedstawiające Pawła Janeczka, a drugie pokazujące odciśnięte dłonie.  "Twoja dłoń na piersi. Jak dane słowo. I nasze, obie...

 • Opowiadający o Zbigniewie Relidze "Bogowie", traktujące o powstaniu warszawskim "Miasto 44" i podejmująca wątki katastrofy smoleńskiej "Onirica - Psie Pole" to trzy konkursowe tytuły, które można było zobaczyć w czwartek na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Wpadki serialowych gwiazd w programach na żywo

  O tych sytuacjach gwiazdy wolałyby zapomnieć. Co przydarzyło się im na wizji?

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Playboy-paparazzo wpadł w szał na wizji

  ...w rozchełstanej koszuli i z dumą prezentował nowy tatuaż na piersiach.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin walczą o fuchę w TVN!

  ...piersi skradły całe show. Czy to wystarczy, aby i tym razem Miszczak powierzył jej to zadanie? Ten ponoć skłania się jednak w kierunku Małgorzaty... "Szefostwo TVN stwierdziło, że udział Rozenek...

 • "Jupiter: Intronizacja": Kosmos twórców "Matrixa"

  Superprodukcja "Jupiter: Intronizacja" w reżyserii Lany i Andy'ego Wachowskich z głównymi rolami Channinga Tatuma i Mili Kunis trafia dziś na płyty Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

Zdjęcia na temat: piersi na wizji w tv