• Informacje na temat:

  piersi na wspolnej

Artykuły na temat: piersi na wspolnej
 • Big Cyc i Piersi razem ("Słuchawki")

  To brzmi jak kumulacja w lotka: wspólne nagranie grupy Big Cyc i Piersi! Utwór nazywa się "Słuchawki". Oficjalna premiera - już w maju. "Najpierw nagramy teledysk" - zapowiada Krzysztof Skiba.

 • Big Cyc i Piersi razem ("Słuchawki")

  To brzmi jak kumulacja w lotka: wspólne nagranie grupy Big Cyc i Piersi! Utwór nazywa się "Słuchawki", a jego premierę zapowiedział na swoim profilu Krzysztof Skiba. Utwór wciąż jest jednak niedostępny.

 • "Będzie dużo piersi"

  ..."To program dla ludzi ciekawych świata oraz mężczyzn, bo przecież lubią patrzeć na piękne kobiety. Mogę zdradzić, że będzie dużo piersi, moje również" - Martyna Wojciechowska mówi o swoim najnowszym telewizyjnym projekcie "Kobieta na krańcu świata"

 • Paweł Kukiz kontra Piersi: Koniec głośnego sporu o nazwę

  Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał wyrok pierwszej instancji w sprawie głośnego sporu pomiędzy Pawłem Kukizem a zespołem Piersi. Tym samym grupa może posługiwać się nazwą Piersi.

 • Piersi kontra Paweł Kukiz: Biada nam, biada

  Kolejna odsłona gorącego sporu pomiędzy grupą Piersi a jej byłym wokalistą Pawłem Kukizem, obecnie posłem swojego ugrupowania Kukiz'15.

 • Moby o piersi Janet Jackson

  Podobnie jak większość trzeźwo myślących ludzi, także Moby jest bardzo zdziwiony wrzawą medialną, jaka rozpętała się wokół wspólnego występu Janet Jackson i Justina Timberlake'a, podczas meczu Super Bowl w Houston, który odbył się 1 lutego. Muzyk uważa, że kilkusekundowy widok kawałka nagiej kobiecej piersi nie może mieć zgubnego wpływu nawet na psychikę 10-latka.

 • Cate Blanchett z rakiem piersi

  Cate Blanchett ( "Niebo" , "Aviator" ) wystąpi w głównej roli w filmie "Cancer Vixen: A True Story". Będzie to ekranizacja wspomnień Marisy Acocelli Marchetto - znanej rysowniczki, pracującej dla "Glamoura" i "New Yorkera", u której wykryto raka piersi.

 • Filip Chajzer: Będę opowiadał o piersiach, depilacji i dostanę miesiączki

  W najnowszej ramówce TVN Style Filip Chajzer poprowadzi "Instrukcję obsługi kobiety", program, w którym wyjaśni mężczyznom damskie zawiłości. Przyznał też, że jego największym marzeniem jest wspólny program z jego tatą, Zygmuntem.

 • Natasha St-Pier przyjazna Polsce

  Kanadyjska wokalistka Natasha St-Pier, podobnie jak jej rodak Garou, ma bardzo miłe skojarzenia z Polską. Ciepło wypowiada się też o naszym rodaku, Michale Kwiatkowskim, który podbił serca francuskiej publiczności swym występem w programie "Star Academy", a w sobotę, 21 sierpnia, zaśpiewa na festiwalu w Sopocie.

 • Wysłała mu zdjęcie piersi

  Według tabloidu "The Sun" amerykańska wokalistka i brytyjski komik zaczęli romansować po spotkaniu podczas ceremonii rozdania nagród MTV Video Music Awards w Nowym Jorku. Następnie Brand miał wysłać Perry napisany przez siebie wiersz, w którym poprosił wokalistkę o odpowiedź, również w formie wiersza. Reakcja Katy była zaskakująca - piosenkarka wysłała Russellowi zdjęcie swoich piersi z napisem...

Zdjęcia na temat: piersi na wspolnej
Wideo na temat: piersi na wspolnej
 • Sylwia Nowak: Nie powiększyłam biustu dla kariery!

  Sylwia Nowak znana jest m.in. z udziału w żenującym serialu "Miłość na bogato", z którego śmiała się cała Polska. Aktualnie celebrytka gra epizod w "Na Wspólnej". Na ostatniej imprezie wyjawiła, że sama powiększyła piersi z powodu kompleksów, a nie chęci zrobienia kariery. Usta też? (Videoportal/x-news)

 • Marta Wierzbicka o zmniejszeniu biustu

  Aktorka "Na Wspólnej" zadebiutowała w nowej roli! Wierzbicka rozpoczęła współpracę z producentem ekskluzywnej bielizny damskiej. A pomyśleć, że jeszcze niedawno chciała zmniejszyć swoje piersi...

 • "Przyjaciółki 12": Odcinek 6.

  Zuza sama chce odebrać wyniki badań, Jasiek ma jej to za złe. Po rozmowie z przyjaciółkami, zrozumiała, że to nie był dobry pomysł, przeprasza ukochanego. Diagnoza jest dramatyczna, to rak piersi... Zuza podejmuje walkę z chorobą. Julka planuje wyprowadzić się do Rafała. Anka razem z mężem są wciąż sceptycznie nastawieni do chłopaka. Olga nie ustaje w szantażach Anki, zmusza ją do podpisania się