• Informacje na temat:

  piersi przed i w ciąży

Artykuły na temat: piersi przed i w ciąży
 • Naga Britney Spears zakazana

  Władze tokijskiego metra zabroniły rozwieszania plakatów reklamowych przedstawiających rozebraną Britney Spears w zaawansowanej ciąży. Uważają je za zbyt śmiałe.

 • Cichopek: Jak być sexy mamą?

  Kasia Cichopek, popularna aktorka i młoda mama, zdecydowała się podzielić doświadczeniami z okresu ciąży i powrotu do formy. W ten sposób powstała książka "Sexy Mama", która 23 września trafi do księgarń. Aktorka opowiada, co można znaleźć na stronach publikacji.

 • Cardi B odwołała koncert z powodu powikłań po operacjach plastycznych

  Cardi B odwołała koncert w Baltimore na kilka godzin przed rozpoczęciem. Przesunięte zostały też dwa inne jej występy w USA. Powodem ma być złe samopoczucie raperki i komplikacje po przebytych niedawno operacjach plastycznych.

 • Angelina Jolie w dreszczowcu na urodziny

  ..."Those Who Wish Me Dead" - tak nazywa się dreszczowiec, który zafundowała sobie na urodziny - 4 czerwca gwiazda skończyła 44 lata - Angelina Jolie. To historia kobiety-strażaka, która ratuje 10-letniego chłopca, świadka morderstwa, przed śmiercią z rąk nasłanych zabójców. Zdjęcia ruszyły na początku maja.

 • Jennifer Love Hewitt: Najpierw ślub, potem dziecko

  Aktorka Jennifer Love Hewiit ujawniła, że poślubiła swego partnera Briana Hallisaya 5 dni przed narodzinami ich pierwszego dziecka.

 • Zainfekowani "Zmierzchem"

  Żyjąc w świecie, gdzie o znaczeniu wydarzeń, problemów czy ludzi świadczą liczby (oglądalności, słuchalności, ściągalności, itd.), przed fenomenem "Zmierzchu" trudno uciec. Zbliżający się koniec filmowej serii zmusza do refleksji na temat samego zjawiska, jakim stały się w gruncie rzeczy słabe powieści pewnej pani domu z Arizony.

 • Włodzimierz Press: Bójka z Januszem Gajosem

  .... "Chyba z tej roli do końca się nie wyzwoliłem" - przyznał przed kilkoma laty aktor. Wciąż zaczepiają go ludzie na ulicy, rozpoznają w nim właśnie Grigorija. "To miłe, ale gdzieś mi to ciąży" - dodaje. "Jestem warszawiakiem, może nie z urodzenia, ale z zasiedzenia" - wyjaśnia. Urodził się w 1939 r. we Lwowie. "Matka, będąc wtedy w ciąży, uciekała na wschód przed Niemcami i tam przyszedłem...

 • Cardi B chętnie wyszukiwana na... Pornhubie

  .... Wiecie, ze na Youtube można znaleźć moje filmiki z poprzedniej pracy, gdzie widać moje piersi i pupę? Tak czy inaczej, mam fajne ciało, co nie?" - stwierdziła wtedy Cardi. Współpracujące ze sobą serwisy(...), nominowaniu jej do nagrody Grammy, po występie na gali wraz z Bruno Marsem oraz po ogłoszeniu ciąży podczas programu "Saturday Night Live". Największy wzrost popularności w serwisie Cardi...

 • Włodzimierz Press: Jeździł czołgiem bez prawa jazdy

  .... "Chyba z tej roli do końca się nie wyzwoliłem" - przyznał przed kilkoma laty aktor. Wciąż zaczepiają go ludzie na ulicy, rozpoznają w nim właśnie Grigorija. "To miłe, ale gdzieś mi to ciąży" - dodaje. "Jestem warszawiakiem, może nie z urodzenia, ale z zasiedzenia" - wyjaśnia. Urodził się w 1939 r. we Lwowie. "Matka, będąc wtedy w ciąży, uciekała na wschód przed Niemcami i tam przyszedłem na świat...

 • The Kelly Family: Historia słynnej muzycznej rodziny

  ...na ulicy przeniosła się na sale koncertowe, żeby później wypełniać największe stadiony świata. Rekord padł podczas koncertu w Wiedniu, gdzie wystąpili przed 250 tysiącami fanów. Przez ponad 40 lat kariery sprzedali 20 milionów płyt. Jednak zanim osiągnęli ogromny sukces, ich droga była pełna wzlotów, upadków i rozstań. Początki Historia The Kelly Family jest jedną z najciekawszych opowieści...