• Informacje na temat:

  piersi przed operacja i po operacji

Artykuły na temat: piersi przed operacja i po operacji
 • Ofiara operacji plastycznych!

  ...jednak padło pytanie o liczbę operacji, którym się poddała, nie była już tak szczera. "To zbyt osobiste pytanie i nie zamierzam na nie odpowiedzieć. Gdybym odpowiedziała, następne pytanie brzmiałoby: Ile tysięcy dolarów wydała już pani na operacje " - usłyszała dziennikarka "SOD". Tylo do dzisiaj nie zdradziła liczby operacji plastycznych, jakim się poddała. Dziennikarze trzech tabloidów: "OK...

 • Marzy o operacji piersi

  Amerykańska piosenkarka Kelly Clarkson codziennie myśli o operacji powiększenia biustu.

 • Angelina Jolie usunęła obie piersi!

  Angelina Jolie ujawniła, że poddała się zabiegowi obustronnej mastektomii. Operacja ma zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. "Mam nadzieję, że moja historia będzie pomocna dla innych kobiet" - wyznała hollywoodzka aktorka.

 • Cardi B odwołała koncert z powodu powikłań po operacjach plastycznych

  Cardi B odwołała koncert w Baltimore na kilka godzin przed rozpoczęciem. Przesunięte zostały też dwa inne jej występy w USA. Powodem ma być złe samopoczucie raperki i komplikacje po przebytych niedawno operacjach plastycznych.

 • Cardi B broni kobiet po operacjach plastycznych. "Przestańcie je atakować"

  Przypomnijmy, że Cardi B nie ukrywa tego, że przeszła kilka operacji plastycznych. Część z nich przeszła, gdyż tego wymagano od niej w klubie ze striptizem. "Przed rozpoczęciem pracy striptizerki, byłam bardzo zadowolona z tego, jak wyglądałam. Myślałam, że mam fajne ciało i twarz. Gdy zaczęłam tańczyć, poczułam się niepewnie. Myślałam, że jeżeli nie będę mieć dużych piersi, nie zarobię...

 • Zmarła przez operację... biustu!

  Niemiecka aktorka filmów porno, znana jako Sexy Cora, zmarła po szóstej operacji powiększenia biustu. Prokuratura w Hamburgu poinformowała w piątek, 21 stycznia, że wszczęła śledztwo przeciwko dwojgu lekarzom, którzy operowali 23-letnią kobietę.

 • Jolie planuje kolejną operację?

  Angelina Jolie wywołała w tym tygodniu prawdziwą burzę medialną i dyskusję, po tym jak ogłosiła, że dobrowolnie poddała się profilaktycznej, obustronnej mastektomii piersi. Jak donoszą media, aktorka zamierza poddać się również poddać zabiegowi usunięcia jajników.

 • Beverley Craven po amputacji piersi. Przed nią jeszcze chemioterapia

  Pamiętana z przeboju "Promise Me" brytyjska wokalistka Beverley Craven ujawniła, że przeszła podwójną mastektomię w związku z ponowną diagnozą raka piersi.

 • Angelina Jolie: Przeszłam operację usunięcia jajników

  Angelina Jolie napisała na łamach wtorkowego "New York Timesa", że w ubiegłym tygodniu z obawy przed rakiem przeszła profilaktyczną operację usunięcia jajników i jajowodów. Prawie dwa lata temu gwiazda zdecydowała się na prewencyjną podwójną mastektomię.

 • Beverley Craven po amputacji piersi wraca na scenę

  Pamiętana z przeboju "Promise Me" brytyjska wokalistka Beverley Craven ujawniła, że powraca na trasę po kolejnej zwycięskiej walce z rakiem. Jesienią 2018 r. przeszła podwójną mastektomię w związku z diagnozą raka piersi.

Zdjęcia na temat: piersi przed operacja i po operacji