• Informacje na temat:

  piersi scarlett johansson

Artykuły na temat: piersi scarlett johansson
 • ..., że w przeszłości była w związku z kobietą! Trwał on aż 4 lata, a jej partnerką była mama przyjaciółki jej najstarszej córki. Teraz Mel B jest jednak szczęśliwa w związku z mężczyzną. Scarlett Johansson wyszła za mąż! Fakt ten udało się aktorce utrzymać w tajemnicy aż dwa miesiące! Dopiero teraz wyszło bowiem na jaw, że aktorka i francuski dziennikarz na początku października powiedzieli sobie...

 • Rihanna chciała się oszpecić

  ...". Cóż, może to i lepiej, bo jeszcze skończyłaby tak jak Scarlett Johansson: A wtedy doktor Pomponik nie miałby innego wyboru jak tylko przepisać jej silne środki na syndrom lęku przed niezauważeniem(...)Pochodząca z Barbadosu gwiazda może pochwalić się pokaźną kolekcją tatuaży. Wokalistka wytatuowała sobie m.in. gwiazdki na szyi i plecach, rewolwer na klatce piersiowej czy wizerunek egipskiej...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Scarlett Johansson: Piersi jak marzenie

  21.letnia Scarlett Johansson ( "Między słowami" ), nowa muza Woodego Allena, który zachwycił się nią na tyle, że obsadził ją w filmie "Wszystko gra" , co chwilę staje się obiektem zainteresowania mężczyzn. Jeszcze niedawno została uznana za najlepiej ubraną aktorkę. Teraz okrzykniętą ją właścicielką najpiękniejszych...piersi.

 • Kolejne nagrody w Palm Springs

  Aktorka Scarlett Johansson ( "Między słowami" ) i scenograf Dante Ferretti ( "Wzgórze nadziei" ) będą laureatami kolejnych specjalnych wyróżnień na zbliżającym się 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Palm Springs. Młoda gwiazda otrzyma pierwszą w historii imprezy nagrodę Rising Star Award, zaś wybitny włoski dekorator dostanie nagrodę za wybitny życiowy dorobek w swojej dziedzinie (Career

 • Lucy, Mikołajek i... Niezniszczalni

  Z powodu piątkowego święta, już w czwartek, 14 sierpnia, zadebiutują na ekranach polskich kin trzy filmy (wszystkie z imieniem w tytule!): thriller "Lucy", familijna komedia "Wakacje Mikołajka" oraz animacja "Dzwoneczek i tajemnica piratów". Dzień później premierę będą miały cztery kolejne produkcje, w tym trzecia część serii "Niezniszczalni".

 • "Captain America: Zimowy żołnierz": Z tarczą

  Dystrybutor filmu "Captain America: Zimowy żołnierz" zaprezentował polski zwiastun produkcji Marvel Studios. Obraz wejdzie na ekrany kin 28 marca 2014.

 • Kompleksy hollywoodzkich gwiazd

  Są piękne i bogate. Mogą pochwalić się kreacjami od najlepszych projektantów, goszczą na okładkach poczytnych pism. Mężczyźni na całym świecie skrycie do nich wzdychają i... oddają na nie swoje głosy w rankingach na najpiękniejsze kobiety świata. One jednak uważają siebie za brzydule. Kto to taki?

Dyskusje na temat: piersi scarlett johansson