• Informacje na temat:

  piersi w serialach

Artykuły na temat: piersi w serialach
 • Cynthia Nixon: Serial, rak i biseksualizm

  Cynthia Nixon, jedna z czterech gwiazd serialu "Seks w wielkim mieście", obchodzi w sobotę, 9 kwietnia, 50. urodziny. Nie wszyscy wiedzą, że aktorka ma za sobą wygraną walkę z rakiem piersi, publicznie przyznaje się także do biseksualizmu.

 • Serial o legendarnym gladiatorze

  Krew, pot i łzy. Ten serial jest tak zrealizowany, że niemal czujemy ich zapach. Walki gladiatorów zapierają dech w piersiach. To rozrywka na najwyższym poziomie, ale dla widzów dorosłych i o mocnych nerwach. Niezwykle brutalnie pokazana przemoc oraz odważne sceny erotyczne wyznaczają kolejne granice, co jest dopuszczalne w serialu, a co nie.

 • Nowe seriale z zagranicy

  ...kina akcji, Sam Raimi (twórca takich hitów, jak "Spiderman" oraz "Xena: Wojownicza księżniczka") wyreżyserował serial pełen zapierających dech w piersiach efektów specjalnych. PREMIERA: jesień, TVP1.

 • Znana aktorka po amputacji piersi

  Brytyjska aktorka Kathy Bates przeszła zabieg usunięcia obu piersi po tym, jak lekarze zdiagnozowali u niej raka.

 • Uczestniczka "Warshaw Shore" powiększyła piersi

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi.

 • Serialowa batalia z rakiem piersi

  Anita Sokołowska zdobyła popularność rolą Leny Starskiej w serialu "Na dobre i na złe" . Jej bohaterka po wielu miłosnych perypetiach została wystawiona na kolejną próbę. Tym razem musiała stoczyć ciężką batalię z rakiem piersi.

 • Nagie piersi w kreskówce Nickleodeon

  W jednym z odcinków kreskówki stacji Nickleodeon "Oggy i karaluchy" widzowie mogli dostrzec przez moment kobietę w stroju topless. Stacja poinformowała, że zawiesiła już emisję epizodu.

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  ...patrzy na nagie piersi śpiącej Krysi i płacze. - Tej sceny w scenariuszu nie było - zdradziła po latach pani Renata. - Kazio Kutz ją wymyślił. Jest krótka, ale wiele mówiąca, można powiedzieć, że to znak...

 • BBC Earth i Bass Astral x Igo prezentują singel inspirowany serialem dokumentalnym "Planety"

  ...dech w piersiach spektakl. Mamy nadzieję, że zarówno słuchając naszego singla, jak i oglądając 'Planety', wasze astralne ciało uniesie się daleko poza atmosferę ziemską" - dodaje. Bass Astral...

 • Serial "Wataha" od 12 października na antenie HBO

  Bieszczady to miejsce magiczne, wciąż jeszcze dzikie, nie do końca odkryte. To zapierające dech w piersiach widoki, mgła unosząca się nad połoninami, małe wioski, cerkwie zatopione w krajobrazie. To także ludzie, którzy żyją tu od pokoleń, ale również ci, którzy dotarli tu w poszukiwaniu spokoju i harmonii. Właśnie tutaj toczy się akcja nowego serialu "Wataha". Większość zdjęć do serialu została...

Zdjęcia na temat: piersi w serialach
Dyskusje na temat: piersi w serialach