• Informacje na temat:

  piersi w tańcu

Artykuły na temat: piersi w tańcu
 • Tamara "Isis" Gee i jej odmieniony wygląd. Piersi są coraz większe?!

  Tamara "Isis" Gee (45 l.) przed laty wystąpiła na Eurowizji, a także w "Tańcu z gwiazdami". Później zniknęła z show-biznesu. Jak dziś wygląda wokalistka? Otóż tak, że aż trudno ją poznać! Uwagę przykuwają jej piersi, które są tak ogromne, że mogą sprawiać wrażenie, jakby... zaraz miały eksplodować!

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Małgorzata Pieńkowska wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Wiemy, kto ją namówił!

  Z Inką łączy ją głęboka więź. Wiele razem przeszły. Dziś córka trzyma za mamę kciuki, by zwyciężyła i w tańcu.

 • "Bałkanica" Pogrebińskiej i Maseraka

  10 kwietnia w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" pojawi się wokalista Piersi - Adam Asanov i wykona wielki hit zespołu - "Bałkanicę". Do tego właśnie utworu zatańczą Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

 • Piersi Kai Paschalskiej

  ...21-letnia gwiazda "Klanu" tęskni chyba za popularnością, jaka stała się jej udziałem na krótką chwilę podczas występów w "Tańcu z gwiazdami". Niedawno na jednej z imprez w warszawskim klubie pokazała... piersi.

 • Naga pierś trafiła do słownika

  Niesławny incydent z odsłonięciem piersi Janet Jackson trafił do naukowej książki.

 • Jej piersi rosły na oczach milionów

  ...cieszyła się dużym zainteresowaniem... Podobnie z udziałem w "Tańcu z gwiazdami", gdzie nie zagrzała na dłużej miejsca. Postanowiła zostać piosenkarką. Wylansowała hit "Mała chinka". Serialowym...

 • Lindsay Lohan woli kobiety?

  Podczas, gdy Lindsay Lohan przebywa w klinice odwykowej, światło dzienne ujrzały bardzo interesujące informacje, ujawnione przez jej byłego ochroniarza Lee T. Weavera.

 • Awantura w "Tańcu z gwiazdami"

  W przerwie reklamowej doszło do kłótni pomiędzy jurorem Januszem Józefowiczem a prowadzącym show Piotrem Gąsowskim . O co poszło?

 • Bad Brains: Talent Jacksona był przekleństwem

  - Michael Jackson to prawdziwy artysta, najczystsze skupienie wielkiego ducha. Niewielu jest ludzi w tym biznesie, których tak podziwiam. Może Stevie Wonder... Wielki talent Michaela Jacksona był zarazem jego największym przekleństwem - zauważył Darryl Jenifer, basista słynnej grupy Bad Brains, tuż po zejściu z jarocińskiej sceny, w wywiadzie dla INTERIA.PL.

Wideo na temat: piersi w tańcu
 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Jestem Femen

  Film opowiada o fenomenie ukraińskiego kobiecego ugrupowania, Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie: kobiety walczące o wolność słowa i demokrację, protestujące półnago, z hasłami wypisanymi na obnażonych piersiach. Bohaterką jest Oksana Szaczko, współzałożycielka ruchu, którą namiętność do ikonografii mało nie zaprowadziła do klasztoru. Jednak zamiast zakonnicą, Oksana została aktywistką i inicjatorką półnagich protestów na wielkich placach Europy. Dokument pokazuje kulisy...

Dyskusje na temat: piersi w tańcu