• Informacje na temat:

  piersi z rosji

Artykuły na temat: piersi z rosji
 • Brat Jakuba Błaszczykowskiego oburzony po meczu Polski z Japonią. Dosadne słowa!

  Jakub Błaszczykowski (32 l.) nie zdążył rozegrać swojego 101. meczu z orzełkiem na piersi. A wszystko przez kuriozalne zachowanie Japończyków, ale i Polaków. Całą sytuację dosadnie skomentował brat piłkarza.

 • Chelsea Handler znów topless! "Macie, idioci!"

  Amerykańska gwiazda telewizji Chelsea Handler w osobliwy sposób zareagowała na plotki, jakoby powiększyła sobie piersi. Celebrytka umieściła na Twitterze zdjęcie siebie samej leżącej na podłodze w stroju topless: "Macie, idioci! Oto dowód!" - podpisała fotografię.

 • Irena Jarocka: Pierwszy mąż zdecydował się na szczerość

  Marian Zacharewicz, pierwszy mąż Ireny Jarockiej (†65), po latach bije się w piersi, zarzucając sobie, że postawił nie na rodzinę, tylko na realizację własnych ambicji.

 • Chelsea Handler: Mam lepsze ciało od Putina

  Gwiazda amerykańskiej telewizji, Chelsea Handler, sparodiowała słynne zdjęcie Władimira Putina z 2009 roku, na którym uchwycony został bez koszulki na koniu. Żart celebrytki został jednak ocenzurowany przez serwis Instagram.

 • Paweł Kukiz (50 l.) zarzucił już skoczkowi Kamilowi Stochowi, że podczas masakry w Kijowie sportowcy w najlepsze bawili się w Rosji. Teraz w swoim felietonie wraca do tematu.

 • Chelsea Handler topless w Nowym Orleanie

  Gwiazda amerykańskiej telewizji Chelsea Handler kontynuuje akcję fotografowania się topless. Komiczka zamieściła na Twitterze zdjęcie z karnawału Mardi Gras w Nowym Orleanie, na którym widzimy ją z odsłoniętym biustem.

 • "Anna German": Polityczna propaganda czy wspaniałe dzieła?

  Może tęsknicie za porywającymi romansami w oszałamiającej scenerii? Lubicie oglądać karkołomne sceny zapierające dech w piersiach? Jeżeli tak, to rosyjskie seriale są dla was idealne.

 • Wystartował festiwal filmowy w Wenecji

  Z udziałem prezydenta Włoch Giorgio Napolitano zainaugurowano w środę, 27 sierpnia, 71. edycję międzynarodowego festiwalu filmowego w Wenecji. O główną nagrodę Złotego Lwa ubiegać się będzie 20 filmów. Nie ma wśród nich żadnego z Polski.

 • Krystyna Giżowska: Jak dziś wygląda życie gwiazdy muzyki?

  ...festiwali w Rosji, Austrii, NRD czy Szwajcarii wracała doceniana. W 1984 roku na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie zdobyła Grand Prix za wykonanie piosenki Blue Box, otrzymując od jury(...) wyjątkowo łaskawy. Wydawało się, że tak dobrze będzie już zawsze. Lecz pewnego dnia 2003 roku piosenkarka wyczuła u siebie guzek w piersi. - Zrobiłam mammografię, która nic nie wykazała. To było...

 • Krakowski Festiwal Filmowy rozpoczęty

  W środę, 28 maja, rozpoczął się 43. Krakowski Festiwal Filmowy. W konkursach: międzynarodowym i ogólnopolskim, weźmie udział niemal sto filmów. Przewodniczącymi jury są reżyserzy: Wojciech Marczewski i Robert Gliński .

Wideo na temat: piersi z rosji
 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

 • Eastern Boys

  Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii… Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat; wiek najmłodszego lepiej pominąć milczeniem. Całe dnie spędzają włócząc się w pobliżu dworca Gare du Nord w Paryżu. Mogą być męskimi prostytutkami. Daniel, dyskretny mężczyzna około 50-tki nie może oderwać wzroku od jednego z nich – Marka. W końcu zbiera się na odwagę i zaczepia chłopaka. Ten zgadza się przyjść do jego mieszkania. Daniel nie ma pojęcia, co się za chwilę wydarzy

Dyskusje na temat: piersi z rosji