• Informacje na temat:

  pierwsi faworyci

Artykuły na temat: pierwsi faworyci
 • Cannes na półmetku. Pierwsi faworyci?

  Nowe filmy na festiwalu Cannes zaprezentowali dwaj mistrzowie kina starszego pokolenia - Irańczyk Abbas Kiarostami oraz prawie 90-letni Francuz Alain Resnais.

 • "Rolnik szuka żony 2": Są pierwsi faworyci

  Jazda kombajnem, strzyżenie owiec, skubanie kury, sprzątanie obory, cięcie drzewa, czyli prace na gospodarstwie. Jak radzą sobie na wsi bohaterowie produkcji "Rolnik szuka żony" widzowie telewizyjnej Jedynki zobaczyli 4 października, w piątym odcinku programu.

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Odpadła Tomaszewska-Słomina, są pierwsi faworyci

  ...tańca. Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali Patryk Pniewski i Walerija Żurawlewa, którzy wykonali sambę. Michał Malitowskiemu "brakowało zmysłowości". Według jurora zbyt mało było w występie(...): Małgorzata Tomaszewska-Słomina i Robert Kochanek oraz Małgorzata Pieńkowska ze Stefano Terrazzino, jednak z show Polsatu pożegnali się ostatecznie ci pierwsi.

 • Cannes: Pierwszy faworyt do Złotej Palmy

  Już drugiego dnia 67. Międzynarodowego Festiwalu w Cannes faworytem bitwy o prestiżową Złotą Palmę okrzyknięty został film znanego brytyjskiego reżysera Mike'a Leigh "Mr Turner".

 • Festiwal w Gdyni: Pierwszy faworyt?

  We wtorek, 16 września, w pierwszym dniu trwania XXVIII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni jurorom i publiczności zaprezentowały się dwa filmy: "Show" Macieja Ślesickiego oraz "Pogoda na jutro" w reżyserii Jerzego Stuhra . Ten drugi obraz bardzo spodobał się publiczności zgromadzonej w Teatrze Muzycznym. Owacje po projekcji trwały 3 minuty 36 sekund.

 • "Twarz" Szumowskiej faworytem do Złotego Niedźwiedzia

  Mocna końcówka Berlinale, najlepszy film w konkursie, przygnębiający, ale wciąż bardzo dobry, intrygujący, zabawny, pełen trafnych spostrzeżeń - piszą krytycy o "Twarzy" Małgorzaty Szumowskiej, pokazanej po raz pierwszy w piątek na 68. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

 • ​Oscary 2018: Wyścig bez faworyta

  ...wszystkich wystarczy miejsca... Faworyci: Brak W wyścigu: "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Kształt wody", "Lady Bird", "The Florida Project", "Uciekaj!", "Tamte dni, tamte noce(...)!"). Faworyci: Guillermo del Toro ("Kształt wody"), Christopher Nolan ("Dunkierka"), Greta Garwig ("Lady Bird") W wyścigu: Steven Spielberg ("Czwarta władza"), Martin McDonagh ("Trzy billboardy za...

 • Tomasz Raczek o oscarowych faworytach

  ​Spośród tegorocznych kandydatów do Oscarów Tomasza Raczka zachwycił zwłaszcza obraz "Manchester by the Sea". Twierdzi, że dawno nie widział w kinie filmu, który poruszyłby go do tego stopnia. Publicyście podoba się również "La La Land". Jego zdaniem musical z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem nie został doceniony przez polską publiczność.

 • Oscarowy faworyt w Polsce

  "Jak zostać królem" w reżyserii Toma Hoopera - jeden z przyszłorocznych oscarowych faworytów - weźmie udział w Konkursie Głównym festiwalu Plus Camerimage 2010.

 • Oscary: "Aviator" faworytem

  Brytyjscy bukmacherzy rozpoczęli już przyjmowanie zakładów, który z nominowanych filmów ma największe szanse na zdobycie Oscara dla najlepszej produkcji 2004 roku. Zdaniem specjalistów z firm Ladbrokers i William Hill, faworytem jest obraz "Aviator" , w reżyserii Martina Scorsese.

Wideo na temat: pierwsi faworyci
 • Oscary 2020: "Parasite" największym zwycięzcą gali

  Po raz 92. wręczono Oscary - najbardziej prestiżowe nagrody świata filmowego. Ceremonia jak zawsze odbyła się w Solby Theatre w Los Angeles. A największym zwycięzcą tegorocznej gali okazał się... południowokoreański "Parasite". "Parasite" otrzymał aż cztery statuetki, w tym tę najważniejszą - za najlepszy film. Obraz wyróżniono też w kategoriach: najlepsza reżyseria, scenariusz i międzynarodowy film, gdzie pokonał m.in. polskie "Boże Ciało". Mający jedenaście szans na statuetkę "Joker",...