• Informacje na temat:

  pierwsza miłość odcinek

Artykuły na temat: pierwsza miłość odcinek
 • "Pierwsza miłość": 1500. odcinek!

  W sobotnie południe (28 kwietnia) na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zaroiło się od fanów serialu "Pierwsza miłość". Okazja była naprawdę wspaniała. Popularny serial obchodzi swój jubileusz: 1 maja Telewizja Polsat wyemituje jego 1500 odcinek (będzie wzbogacony o nową czołówkę).

 • "Pierwsza miłość": Zaskakujące zmiany

  Po wakacjach widzowie zobaczą serial "Pierwsza miłość" w całkiem nowej odsłonie. - Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy - zapowiadają twórcy.

 • Pierwsze odcinki "M jak miłość" w internecie

  Pierwsze 50 odcinków kultowego serialu TVP2 "M jak miłość" można oglądać już w TVP VOD.

 • "Pierwsza miłość" - nowe odcinki

  Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu "Pierwsza miłość". Scenarzyści zaplanowali dla widzów sto nowych epizodów. Premierowe odcinki na antenie Polsatu już od września.

 • Zmiany w serialu "Pierwsza miłość"

  Telewizja Polsat rozpoczęła zdjęcia do nowego sezonu serialu "Pierwsza miłość", który będzie można oglądać od września 2010 roku. Scenarzyści i produkcja zapowiadają wiele zmian w serialu.

 • "Sanatorium miłości 2": Gdzie i kiedy obejrzeć pierwszy odcinek?

  Do TVP wraca "Sanatorium miłości". Już w niedzielę, 5 stycznia, widzowie obejrzą pierwszy odcinek. Pojawił się właśnie zwiastun produkcji.

 • Ostatni odcinek "Pierwszej miłości"

  W finałowych odcinkach "Pierwszej miłości" aż zaiskrzy od uczuć. Która para się rozstanie, a kogo znów połączy miłość?

 • "Dance Dance Dance": Kto wygrał pierwszy odcinek?

  Pierwszy odcinek roztańczonego show "Dance Dance Dance" był naprawdę emocjonujący. Uczestnicy dali z siebie sto procent, by zachwycić wymagających jurorów w składzie: Anna Mucha, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Która para okazała się najlepszą, a kto uplasował się na ostatniej pozycji? Wyniki są dość zaskakujące.

 • Tysiąc odcinków "Pierwszej milości"

  Tysiąc odcinków i pięć lat od premiery! Serial "Pierwsza miłość" obchodzi podwójny jubileusz. Co czeka bohaterów, którzy wciąż są młodzi, szukają szczęścia, przeżywają kolejne wzloty i upadki?

 • Daniel Olbrychski dołącza do serialu "Pierwsza miłość"

  Uznany aktor Daniel Olbrychski pojawi się w nadchodzących odcinkach popularnej telenoweli "Pierwsza miłość". Wcieli się w groźnego przestępcę, który będzie powiązany z jednym z bohaterów serialu.

Zdjęcia na temat: pierwsza miłość odcinek
Wideo na temat: pierwsza miłość odcinek
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3041.

  Kazanowa mówi mężowi przykrą prawdę o ciąży. Zrozpaczony Seweryn wyrzuca ją z domu. Zaraz po tym w Wadlewie wybucha panika: niedźwiedź demoluje wieś. Kinga i Janek cieszą się wspólnym mieszkaniem. Wydaje się, że relacje chłopców z nowym partnerem matki się ociepliły. Ale Tomek podstępnie próbuje ich skłócić. Krystian i Kalina szykują się nerwowo do kolejnej wizyty kuratora. Ostatnio nie pokazali się z dobrej strony, teraz chcą zrobić lepsze wrażenie. Nieoczekiwanie ich plany psuje Marlenka....

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3049

  Premierowe odcinki "Pierwszej miłości" stacja planuje emitować do 16 kwietnia. Co wydarzy się w finałowych epizodach? Kinga pomaga Emilce uciec od Mateusza podczas jego nieobecności. Nieoczekiwanie zazdrosny kochanek wraca. Grozi, że skrzywdzi Emilkę lub siebie. Kobieta nie daje mu wiary, co dla jednego z nich kończy się tragicznie. Piotrek oświadcza się Jagodzie na lotnisku. Używa do tego plastikowego pierścionka z automatu. Nie wie, co myśleć o jej odpowiedzi. Nie jest pewny, czy Jagoda...

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2929.

  Rusza proces Dominiki i Igora. Dominika każe się pobić Arlecie, by wzbudzić w Marysi większe współczucie. Jan próbuje wspierać córkę na sali sądowej. Nieoczekiwanie pojawia się biologiczna matka Marysi i Dominiki. Tymczasem Paweł wyznaje Melce miłość. Chce, by dała mu drugą szansę. Zszokowana Melka nie wie, którego kandydata wybrać. Radzi się Kingi. Wodnik, niezadowolony, że Melka wciąż widuje

Dyskusje na temat: pierwsza miłość odcinek