• Informacje na temat:

  pierwsza sesja

Artykuły na temat: pierwsza sesja
 • ​Ciążowe sesje gwiazd

  Celebrycką modę na sesje z brzuszkiem zapoczątkowała w 1991 roku Demi Moore, która jako pierwsza gwiazda pojawiła się nago na okładce magazynu "Vanity Fair". Aktorka była wówczas w ciąży z pierwszą(...)" - mówiła w rozmowie. W październiku 2008 roku na okładce dwutygodnika pojawiła się również Natasza Urbańska. Aktorka jako pierwsza w Polsce zapozowała nago w zaawansowanej ciąży. Podobnie jak 17

 • Pink Floyd "The Endless River": Są już pierwsze recenzje!

  10 listopada ukazała się pierwsza od 20 lat płyta legendarnej brytyjskiej grupy Pink Floyd! Album "The Endless River" podzielił krytyków.

 • Jessica Miemiec (24 l.) zgłosiła się do "Rolnik szuka żony 5", aby znaleźć miłość. Czy jej się udało, tego dowiemy się wkrótce. Jak na razie jasnym jest, to, że znalazła popularność! Kandydatka Krzysztofa udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o programie.

 • Elliot Goldenthal pierwszym laureatem Nagrody im. Wojciecha Kilara

  Wybitny kompozytor filmowy Elliot Goldenthal został pierwszym laureatem Nagrody im. Wojciecha Kilara. Informacja została ogłoszona w piątek, 8 maja, przez Roberta Piaskowskiego, dyrektora artystycznego Festiwalu Muzyki Filmowej. Nagroda zostanie wręczona 28 maja w Krakowie.

 • Pierwsza miłość

  Mikser zgadza się zrobić to, czego chce od niego współwięzień. Tymczasem Kaśka ma dość opieszałości policji, która nawet nie zaczęła szukać Magdy. Prosi...

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Doda w zmysłowej sesji na łonie natury! Pokazała zbyt dużo?

  Doda (36 l.) postanowiła zadbać o fanów, by nie nudzili się podczas domowej kwarantanny. Piosenkarka właśnie opublikowała w sieci gorące zdjęcia z sesji wykonanej w ogrodzie. Gwiazda pozuje na nich bez makijażu oraz z niebotycznie dużym dekoltem. O mały włos nie doszło do wpadki!

 • Penélope Cruz najseksowniejsza

  Magazyn "Esquire" opublikował coroczny ranking Najseksowniejszych Żyjących Kobiet. Pierwsze miejsce przypadło 40-letniej Hiszpance, Penélope Cruz.

 • Pierwsza sesja... bez ubrania!

  Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", postanowiła pokazać całej Polsce, że nie ma żadnych problemów ze swoim ciałem i jest dumna z tego, jak wygląda. Lada moment na łamach znanego miesięcznika dla panów ukaże się pierwsza sesja Julii... bez ubrania.

 • Depeche Mode na DVD: Zobacz teledysk "Enjoy the Silence"

  18 listopada ukaże się koncertowe wydawnictwo uwielbianej w Polsce grupy Depeche Mode. Zespół pokazał właśnie pierwszą odsłonę DVD "Live in Berlin".

Zdjęcia na temat: pierwsza sesja
 • Pamela Anderson na okładce "Playboya"! Po niej żadna się już nie rozbierze!
Wideo na temat: pierwsza sesja
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2938.

  Marysia prosi sąd o łagodniejszy wyrok dla Dominiki. Michał nie kryje irytacji jej postępowaniem. Dominika telefonuje do siostry z więzienia, to co słyszy od Marysi doprowadza ją do szału. Bimbrowy interes Hiszpana idzie słabo. Ma za mało klientów. Stara się namówić Śmiałka, by w świetlicy założyli kasyno. Ula tłumaczy Hiszpanowi, dlaczego nie mogą być razem. Mężczyzna tylko wzmaga swoje starania. Wysyła Edka na przeszpiegi. Kinga przeprasza Matyldę. Dziewczyna przyjmuje przeprosiny i prosi o...

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2970

  Teresa boi się wychodzić z mieszkania. W końcu Kinga namawia ją na krótki spacer. Kobiecie zdaje się, że jej były mąż był w mieszkaniu pod ich nieobecność. Przerażona przestrzega przed nim wnuki. Sylwia, dzięki historii Jeremiasza, planuje pogrążyć klinikę Grażyny. Organizuje wywiad i sesję zdjęciową mężczyźnie. Janek w końcu odkrywa, co jest celem Sylwii. Bartek nie może przyjść na spotkanie z Pauliną, bo skręcił kostkę u Kulasowej, gdy został przez pomyłkę wzięty za włamywacza. Paulina...

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3051.

  Mikser zgadza się zrobić to, czego chce od niego współwięzień. Tymczasem Kaśka ma dość opieszałości policji, która nawet nie zaczęła szukać Magdy. Prosi Melkę o ryzykowną przysługę. Krystian szykuje się do wystawy swoich prac w galerii Anety. Kalina zaprosiła na nią kuratora, by pochwalić się dorobkiem męża. Na wystawie znudzona Julka ściąga na siebie uwagę zszokowanych gości. Seweryn godzi się z żoną. Przebacza jej zdradę, uznaje dziecko za swoje. Razem z przyjaciółmi wybierają imię dla...

Dyskusje na temat: pierwsza sesja