• Informacje na temat:

  pierwsza żona ibisz

Artykuły na temat: pierwsza żona ibisz
 • Ibisz wraca odmieniony

  Krzysztof Ibisz nie miał ostatnio dobrej prasy. Miniony rok był dla niego bardzo trudny: prezenter stał się obiektem kpin i złośliwości. W efekcie Polsat praktycznie ściągnął go z anteny, na pocieszenie dając mu tylko mały talk-show w Polsat Café "Zrozumieć kobietę"...

 • Ibisz z byłą żoną: Lekko, łatwo i przyjemnie

  ...i się nie zrujnować, będzie też o sztuce randkowania, żeby pierwsza randka nie okazała się tą ostatnią - powiedziała Anna Zejdler-Ibisz. Wśród polsatowskich dobrze znanych i lubianych propozycji(...)Pod słońcem Polsatu jesienią zobaczymy dobrze znane twarze, ale i absolutnie świeże nabytki, m.in. Małgorzatę Sochę, Magdalenę Stużyńską, Annę Zejdler-Ibisz, Filipa Bobka, Ewę Kasprzyk, Małgorzatę...

 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.

 • Krzysztof Ibisz i kobiety

  Choć Krzysztof Ibisz nie wierzy do końca w przyjaźń między kobietą, a mężczyzną, to z byłymi żonami jego relacje układają się idealnie. Uwielbia kobiety, a one otwierają przed nim drzwi do swoich prywatnych światów. Już drugi sezon Ibisz prowadzi program "Zrozumieć kobietę" .

 • Krzysztof Ibisz: Nowe wyzwania

  W życiu zawodowym Krzysztofa Ibisza znów duże ożywienie. Niedawno miał zdjęcia do filmu, a już wkrótce rusza jego nowy program w Polsacie.

 • Krzysztof Ibisz: Będzie ciekawie

  ...- To nie będzie typowa telewizja śniadaniowa - mówi o swoim nowym programie Krzysztof Ibisz. - Porozmawiamy o rzeczach ważnych, ale w nieco luźniejszej formule. Będzie ciekawie.

 • Sławomir, Krzysztof Ibisz i youtuberzy. Co wiemy o programie "Piosenki z drugiej ręki"?

  ..."Press" informuje, że Polsat szykuje galę "Piosenki z drugiej ręki" z udziałem youtuberów. Wśród prowadzących mają pojawić się m.in. prezenter Polsatu Krzysztof Ibisz i "król rock polo(...) twarz brzmi znajomo" - w siódmej edycji (wiosna 2017 r.) zajął trzecie miejsce. W Polsacie występował także w prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza "Tańcu z gwiazdami" (jesień 2016 r.). Na fali sukcesu...

 • Opowiedziała o pierwszym mężu

  ...ofiarowałam swój wianek... - mówiła aktorka w talk-show Krzysztofa Ibisza "Zrozumieć kobietę", dodając, że jako bardzo religijna dziewczyna chciała zachować dziewictwo aż do nocy poślubnej. Trzy lata(...) z Krzysztofem Ibiszem, któremu jako pierwszemu opowiedziała o swoim małżeństwie z Aleksandrem Lipowskim. Gdyby jednak jej związek ze znanym operatorem przetrwał dłużej, być może nie miałaby okazji poznać...

 • Nie żyje Katarzyna Litwiniak

  Zmarła Katarzyna Litwiniak, znana producentka, prywatnie pierwsza żona Jacka Rozenka. Przez 20 lat pracowała przy najpopularniejszych polskich programach telewizyjnych.

 • "Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła tłumaczy swój nieudany występ

  Justyna Żyła musiała wysłuchać gorzkich słów po swoim debiucie w pierwszym odcinku nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jurorzy byli bezlitośni! Była żona skoczka narciarskiego i blogerka kulinarna otrzymała jedynie 8 punktów! W jej obronie stanęli między innymi Dominika Tajner-Wiśniewska i Krzysztof Ibisz. "Stres zrobił swoje" - powiedziała Żyła w rozmowie z reporterem Interii.