• Informacje na temat:

  pierwsze traktory

Artykuły na temat: pierwsze traktory
 • "Rolnik szuka żony" startuje już 2 września! Co zobaczymy w pierwszym odcinku?

  Już w niedzielę 2 września o godzinie 21.15 TVP wyemituje pierwszy odcinek piątej serii "Rolnik szuka żony". Tym razem w programie zobaczymy pięciu panów, nie ma żadnej rolniczki. Czy uczestnikom uda się znaleźć miłość przed kamerami?

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • "Komisarz Alex": Katarzyna Skrzynecka miłość zawsze stawia na pierwszym planie

  .... Podczas spędzanych w górach ferii zadurzyła się w pewnym spotkanym na stoku narciarzu. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Starała się tak zjeżdżać z góry, aby w kolejce do wyciągu znaleźć się...

 • "Rolnik szuka żony": Gotowi na wszystko

  "Rolnik szuka żony" to nowy program telewizyjnej Jedynki, który szturmem zdobywa telewidzów. W niedzielne wieczory reality-show ogląda już ponad 2,5 mln osób. Co sprawia, że Polacy aż tak bardzo zaciekawili się losami tytułowych rolników, szukających swoich "drugich połówek"?

 • Anna Michalska (36 l.) jest pierwszą kobietą w programie "Rolnik szuka żony"!

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  Miłośników "Rancza", chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

 • Gdy Grzegorz Bardowski (29 l.) oglądał pierwszą edycję programu "Rolnik szuka żony", czuł, że to może być szansa także dla niego. Od dawna szuka kobiety, która byłaby dla niego idealna. Dotąd wszystkie swoje partnerki próbował zdominować!

 • Trudne początki Przystanku Woodstock. "Prze-pra-sza-my"

  Brak gwiazd, konflikt z mieszkańcami, fatalna prasa, agresywni uczestnicy - lekko nie było. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment książki "Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata", napisanej przez Jana Skaradzińskiego i Jurka Owsiaka. Przypomnijmy, że tegoroczna, 20. edycja imprezy rozpocznie się w czwartek, 31 lipca, w Kostrzynie nad Odrą.

 • Małgorzata (28 l.) i Paweł (25 l.) Borysewiczowie, bohaterowie "Rolnik szuka żony 4", gościli ostatnio w "śniadaniówce". Widzowie mogli podziwiać coraz większy brzuch rolniczki. A małżonkowie na antenie opowiadali o początkach znajomości, ale także o tym, jak teraz wygląda ich życie. Nie zabrakło również pytania o ich dziecko, które ma przyjść na świat już niebawem.

 • "Musimy uważać, żeby się nie zgrillować"

  Przeboje takie jak "Ciągnik" czy "Owca" zna chyba każdy szanujący się fan muzyki w naszym kraju. Po trzech latach przerwy zespół Blenders, wykonawca tych utworów i jedno z najciekawszych zjawisk na polskiej scenie muzycznej w latach 90 powraca z kolejnym albumem zatytułowanym "Kuciland". Przy tej okazji z o nowym studiu, Jarocinie i "Punkcie G" z członkami grupy rozmawiał Konrad Sikora.

Wideo na temat: pierwsze traktory
 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...

 • Captain America: Pierwsze starcie

  Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.

 • Mission: Impossible. Rogue Nation

  Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Cztery pierwsze części przebojowej serii zarobiły ponad dwa miliardy dolarów.