• Informacje na temat:

  pierwszy komputer na świecie

Artykuły na temat: pierwszy komputer na świecie
 • Meek, Oh Why?: Pierwszy raz poczułem, że nie krępuję się swojej powagi

  ...: Wczoraj (28 listopada 2019 r. - przyp. red.) grałeś pierwszy koncert promujący płytę "Zachód". Jak wrażenia? Meek, Oh Why?: - Stresu oczywiście było bardzo dużo, jak to przy premierowych koncertach, ale też mieliśmy po pierwszy raz sytuację, kiedy publiczność chóralnie odśpiewała nasze piosenki, co nas zaskoczyło, bo płyta ukazała się przecież dopiero tydzień temu. W "Papierowej rocznicy...

 • "Komputery to trzecia siła"

  ..., Yugotonie, wrednych babach w ZUS-ie i o komputerach, z artystą rozmawiał Konrad Sikora.

 • OFAFA: Dobry pomysł, komputer i papcie

  ...8 filmów amatorskich. - Były słabe, beznadziejnie zrobione. Młodym twórcom wydaje się, że jak maja komputer, to już maja wszystko - powiedział Korosadowicz.- Twórcy animacji mówią, że aby osiągnąć sukces, wystarczy dobry pomysł, komputer i papcie. Komputer i papcie są, gorzej z pomysłami - podsumował amatorskie propozycje Frukacz. Konkurs, w którym zobaczymy najciekawsze produkcje animowane ostatniego...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Krytyczne oceny "Jobsa"

  ..."Jobs", produkcja poświęcona tytułowemu twórcy korporacji Apple, już wkrótce pojawi się na ekranach polskich kin. Na świecie film nie został jednak przyjęty zbyt entuzjastycznie. Krytycznie odebrał go też były współpracownik Steve'a Jobsa - Steve Wozniak.

 • "Angry Birds Film": Wkurzone ptaki

  ..."Angry Birds Film" - pełnometrażowa animacja opowiadająca o bohaterach znanych z popularnej gry dostępnej na komputery, konsole i smartfony - zadebiutuje na ekranach polskich kin w piątek, 27 maja.

 • Julia Wieniawa zapowiada debiutancką płytę. Zobacz teledysk "Nie muszę"

  Julia Wieniawa zaprezentowała swój pierwszy singel zapowiadający jej debiutancką płytę. "Nie muszę" to efekt współpracy z producentem Wojtkiem Urbańskim.

 • "Gra o tron": Odcinki online. Gdzie je znaleźć?

  ..."Gra o tron" jest od lat jednym z najchętniej piraconych seriali na świecie. Po premierze siódmego sezonu najpopularniejsze zapytania w internecie związane są właśnie z tą produkcją.

 • Bon Jovi przed koncertem w Polsce: Rock and roll w czasach smartfonów

  Ponad 30 lat na scenie, 14 albumów długogrających na koncie, ponad 100 milion sprzedanych na całym świecie płyt i hity, które zna prawie każdy. Zespół Bon Jovi po sześciu latach przerwy ruszył w trasę koncertową "This House Is Not for Sale", w ramach której 12 lipca wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Przed koncertem rozmawialiśmy z klawiszowcem Davidem Bryanem.

 • Wartość Doda(na)

  Opluwanie Nergala za związek z Dodą jest dziś podstawowym zajęciem połowy metalowych internautów w Polsce. Spoceni przed monitorami komputerów szydzą, piętnują, wyzywają od... gejów (sic!). Anonimowi frustraci bez kontaktu z realem mają swoje pięć minut.