• Informacje na temat:

  pierwszy występ michaela

Artykuły na temat: pierwszy występ michaela
 • "Cudowne lata": Co się stało z gwiazdami serialu?

  W Polsce pierwszy odcinek serialu obejrzeliśmy na początku 1990 roku. Od razu podbił nasze serca. 115 odcinków podzielonych na sześć sezonów doczekało się pięciu emisji powtórkowych - ostatniej w 2012 roku w TVP Seriale. Sprawdziliśmy, co dziś robią aktorzy kultowego serialu...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Koniec "Jak oni śpiewają"

  Program "Jak oni śpiewają" przeszedł do historii. W finale usłyszeliśmy wszystkich uczestników ostatniej, mistrzowskiej edycji. Pierwszy z trójki finalistów odpadł Artur Chamski . "Perłowy Mikrofon" i podróż marzeń wygrał Krzysztof Respondek .

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • Netflix: "Masters of Sex", "Zoo" oraz "Touch" dostępne w serwisie

  Showtime zrealizowany na podstawie biografii Masters of Sex: The Life and Times of William Masters and Virginia Johnson" Thomasa Maiera. W rolach głównych występują Michael Sheen, Lizzy Caplan, Caitlin Fitzgerald, Teddy Sears. Allison Janey została nagrodzona za występ w serialu nagrodą Emmy w kategorii najlepszy występ gościnny. Dostępne są trzy sezony; polskie napisy. Touch Główną postacią...

 • Ryan Gosling w sequelu "Łowcy androidów"

  Ryan Gosling prowadzi rozmowy w sprawie występu w sequelu "Łowcy androidów". Wiadomo, że na ekranie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który powtórzy rolę Ricka Deckarda z oryginału Ridleya Scotta.

 • Naomi Campbell – Kobieta-ikona

  ...szlify zdobywał wtedy Will Smith). Osobliwym połączeniem jej muzycznych i filmowych zainteresowań był występ w teledysku George'a Michaela nagranym do utworu "Freedom!" i wyreżyserowanym przez samego(...) właśnie cechami swego wizerunku wpłynęła na nasze wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać i zachowywać się prawdziwa modelka. Od czasu, gdy Naomi po raz pierwszy przeszła po catwalku, modelka nie była...

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • Rozdano nagrody Gildii Aktorów Filmowych! Triumf "Breaking Bad"

  ...  Ekipa współczesnej rodziny już po raz czwarty triumfowała w kategorii "Wybitny występ zespołu aktorskiego" w serialu komediowym. Wyróżnienie dla najlepszej załogi w serialu dramatycznym po raz pierwszy zdobył serial "Breaking Bad", a rola Bryana Cranstona, wcielającego się w Waltera White’a, została uznana za "Wybitny występ aktora w serialu dramatycznym". Oto pełna lista zwycięzców...

 • Słynni laureaci i oscarowi rekordziści

  Vivien Leigh, Clark Gable, Marlon Brando, John Wayne oraz Meryl Streep i Jack Nicholson - m.in. ci aktorzy są na listach nagrodzonych złotymi statuetkami lub nominowanych do nagród amerykańskiej Akademii Filmowej na przestrzeni lat.