• Informacje na temat:

  pies chce sie bawic

Artykuły na temat: pies chce sie bawic
 • "Pierwsza miłość": Pies zmasakrował twarz aktorki

  ...z warszawskiego schroniska na Paluchu w ubiegłym roku. Pies miał sprawiać duże problemy. Według jej relacji, często wykazywał się nieuzasadnioną agresją. Kiedy po raz ostatni ją zaatakował, trafiła na SOR. Lekarze musieli ratować jej oko. Prykowska oddała zwierzę z powrotem do schroniska i niepochlebnie wypowiadała się na temat jego pracowników. Zarzuciła im m. in. że zatajają informacje o swoich...

 • Katarzyna Bargiełowska: Jak rozmawiać trzeba z psem

  Widzowie polubili nie tylko program "Przygarnij mnie", lecz także znawczynię psiej psychiki. Katarzyna Bargiełowska opowiada, dlaczego kocha psy i... jak się z nimi dogaduje.

 • Paulina Holtz: „Czasami warto się na chwilę zatrzymać”!

  ...grając w planszówkę "Jak to wtedy było". Jest rewelacyjna! Dlaczego?   Inspiruje rodzinne opowieści, jest pretekstem do rozmów, do poznania siebie nawzajem i historii członków rodziny. Warto czasem(...) z dzieciństwa? "Czterej pancerni i pies". Ja zawsze byłam psem! Nigdy nie chciałam być Marusią czy Lidką, tylko Szarikiem, który nosi meldunki w pysku. Poza tym większość czasu spędzałam na podwórku...

 • Agnieszka Włodarczyk: W "Przygarnij mnie" socjalizujemy psy

  Agnieszka Włodarczyk to kolejna polska gwiazda, która zdecydowała się na adopcję psa ze schroniska. Aktorka przygarnęła 6-letnią Tosię. Suczka bez problemu zaaklimatyzowała się w nowym domu, jest coraz bardziej ufna i otwarta w stosunku do ludzi. Występuje też z Agnieszką Włodarczyk w programie "Przygarnij mnie" na antenie TVP, gdzie uczy się pokonywać traumy.

 • Nina Terentiew: Dlaczego rozpadły się jej dwa małżeństwa?

  Nie wyróżniała jej zjawiskowa uroda. Nosiła okulary, miała wadę wymowy. Ale od pierwszego spotkania pokochała telewizję. Na całe życie. W osiągnięciu sukcesu pomogła jej niezłomna wola i wyniesiona z domu wiara w siebie. Niedawno Nina Terentiew obchodziła 70. urodziny, ale nie myśli o emeryturze, bo jak zostawić miłość życia?

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • Synowie Britney znęcają się nad psem!

  Nowy piesek Britney Spears (26 l.) wylądował w klinice weterynaryjnej ze złamaną łapką. Tak skończyła się zabawa dwóch synów piosenkarki, rocznego Jaydena Jamesa i dwuletniego Seana Prestona.

 • "Przygarnij mnie": Gwiazdy adoptują psy

  Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Kamil Nosel, Dawid Zawadzki oraz Leszek Stanek zaadoptują psy na potrzeby telewizyjnego show. "Chcemy, żeby to było takie podaj dalej" - mówi Marzena Rogalska, prowadząca "Przygarnij mnie" w TVP2.

 • Cezary Pazura wspomina początki znajomości z Edytką: Gdy powiedziała, że ma 19 lat, uśmiałem się

  ...skoki, ale Edytka nie chce na górę skoczni, źle się czuje. Zresztą cały dzień jadła tylko rosół. Rano rosół, na obiad rosół, w międzyczasie rosół. Na kolację rosół. Tajner organizuje mi ogromny(...) chcemy coś kupić. Niczego nie chciałem, więc szybko poprosiłem o sok, jakieś prince polo, byleby tylko znów nie zniknęła. A żeby została chwilę dłużej, wziąłem też herbatę. Gdy ją parzyła, spytałem...

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.