• Informacje na temat:

  pies ratuje psa

Artykuły na temat: pies ratuje psa
 • Pies zmasakrował jej twarz. Tragedia polskiej aktorki

  Znana m.in. z serialu "Pierwsza miłość" aktorka Aleksandra Prykowska poinformowała niedawno, że została pogryziona przez psa. Niepochlebnie wypowiadała się także na temat pracowników schroniska, z którego przygarnęła zwierzę. Teraz schronisko odpowiada, przedstawiając swoją wersję wydarzeń. Różni się ona znacząco od relacji Prykowskiej.

 • "Był sobie pies": Szokujące nagranie z planu filmu

  Przerażony pies i trener siłą wpychający go do lodowatej wody. Takie sceny miały miejsce na planie filmu "Był sobie pies" w reżyserii Lasse Hallstroma, który na ekrany polskich kin trafi 17 lutego. W sieci pojawiło się szokujące nagranie, za sprawą którego na twórców filmu spłynęła potężna fala krytyki. Internauci zachęcają do bojkotu produkcji.

 • O koniach, psach i ludziach

  ...chronić innych uczestników misji. Dzięki niezwykle celnym strzałom ratuje życie wielu żołnierzom na polu walki, a w miarę jak wieści o jego odwadze zataczają coraz szersze kręgi, zyskuje przydomek(...) spoglądać na te zwierzęta. 13-letnia Lili zaciekle walczy o to, by zatrzymać swojego czworonoga, Hagena. Nie rozumie nieludzkich przepisów i oporu ojca, który w końcu porzuca psa na środku ruchliwej ulicy...

 • "SuperPies i TurboKot" z głosami gwiazd

  Od 31 stycznia w kinach świat ratować będą "SuperPies i TurboKot", czyli najwspanialsi superbohaterowie wśród czworonogów.

 • Katarzyna Dowbor: Najpierw zwierzęta, potem ja

  Prowadzi program, napisała książkę, jest matką, babcią oraz gospodynią domową. Mimo 60 lat, jest pełna energii. Katarzyna Dowbor dzień zaczyna od nakarmienia kotów i koni oraz spaceru z psami, dopiero potem ma czas dla siebie, na ulubioną kawę.

 • Co w kinach w kwietniu?

  Niedźwiedziem na ostatnim Berlinale, reżyser przedstawił osadzoną w Japonii, polityczną historię chłopca podróżującego w celu odnalezienia swojego zaginionego psa. Dystrybutorzy zaplanowali także...

 • Olgierd Łukaszewicz: Serce dla weteranów

  Wspaniały aktor i wieloletni prezes ZASP, w tym roku świętuje jubileusz 50-lecia ukończenia krakowskiej PWST. Tak się złożyło, że jest to dla niego czas dużej aktywności zawodowej. Jubileuszowym prezentem będzie m.in. premiera filmu "Jak pies z kotem", w którym zagrał jedną z głównych ról.

 • Majowe "Kino Domowe - Magazyn DVD"

  Do dwóch majowych wydań kwartalnych "Kina Domowego - Magazynu DVD" dołączone będą płyty DVD z filmami "Pies zwany Ping" , "Chłopiec z dżungli" ("Kino Domowe - Magazyn DVD, Kino za grosik") oraz "Wielka Niedźwiedzica" i "Pies zwany Ping" ("Kino Domowe - Magazyn DVD, Przygoda"). Wydawnictwa ukażą się na rynku już 17 maja.

 • Weekend w kinie: Mikołajki

  ...polarnych przyjaciół, którzy muszą połączyć siły w walce z podbiegunowym złoczyńcą. Swifty, polarny lis, pracuje na arktycznej poczcie, ale marzy skrycie o karierze psa-kuriera, która zwyczajowo...

 • Linkin Park: Koncert w hołdzie dla Chestera Benningtona

  "Ratowanie życia to jest to, co planujemy robić, by uczcić pamięć Chestera" - powiedziała wdowa po zmarłym samobójczą śmiercią Chesterze Benningtonie. Podczas specjalnego koncertu muzycy Linkin Park z zaproszonymi gośćmi oddali hołd wokaliście.