• Informacje na temat:

  pietrzak jan piosenki

Artykuły na temat: pietrzak jan piosenki
 • Jan Pietrzak przed Festiwalem w Opolu: Śpiewanie piosenek jest czynnością apolityczną

  ..."Jan Pietrzak. Z PRL-u do Polski" to tytuł jubileuszowego koncertu twórcy Kabaretu pod Egidą, który odbędzie się drugiego dnia 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (sobota 16 września).

 • Jan Pietrzak nie wystąpi w Opolu

  TVP planowała organizację jubileuszu Jana Pietrzaka podczas 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ostatecznie Pietrzak nie wystąpi w Opolu, ale TVP ma już nowy pomysł na uhonorowanie artysty.

 • Jan Pietrzak z gośćmi na Koncercie Niepodległości

  Jan Pietrzak, Paulina Grochowska, Kasia Nova, Bartłomiej Kurowski, Ryszard Makowski wystąpią w niedzielę 5 listopada podczas Koncertu Niepodległości w Warszawie. To już szósta edycja imprezy organizowanej przez Towarzystwo Patriotyczne.

 • Jan Pietrzak na Festiwalu w Opolu: Znamy gości

  W przyszłą sobotę (16 września) podczas 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu odbędzie się specjalny koncert Jana Pietrzaka. Poznaliśmy listę wykonawców, którzy pojawią się u jego boku.

 • Jan Pietrzak z gwiazdą na Festiwalu w Opolu: Żeby Polska była Polską

  W piątek 15 września w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu swoją gwiazdę odsłonił Jan Pietrzak, który w sobotę będzie świętował swój jubileusz.

 • Jan Pietrzak po Festiwalu w Opolu o "straszliwych atakach"

  Niewiele ponad milion widzów oglądało benefis Jana Pietrzaka na Festiwalu w Opolu. "Pomimo chłodu, wichrów, zawieruchy i straszliwych ataków udało się zagrać koncert" - powiedział satyryk portalowi wPolityce.pl.

 • "Triumfujący" Jan Pietrzak na Festiwalu w Opolu i pustki na widowni

  Raptem kilkaset widzów w amfiteatrze w Opolu dotrwało do końca benefisu Jana Pietrzaka, który zakończył się dobrze po północy z soboty na niedzielę (16/17 września).

 • "Imieniny Pana Janka": TVP świętuje jubileusz Jana Pietrzaka

  ...​24 czerwca o godz. 20.20 TVP1 wyemituje na żywo jubileuszowy koncert "Imieniny Pana Janka", który odbędzie się w Parku Praskim w Warszawie.

 • Jan Pietrzak miał operację

  Jan Pietrzak przeszedł operację wszczepienia by-passów. Rodzina artysty informuje, że operacja w szpitalu w Warszawie zakończyła się pomyślnie, w ciągu kilku godzin Pietrzak ma zostać wybudzony.

 • Wakacje z Janem Pietrzakiem w TVP1

  .... Jan Pietrzak, Ewa Dałkowska, Barbara Krafftówna i Jan Tadeusz Stanisławski. Cykl miał początkowo składać się z 10. odcinków (oglądało je średnio 957,8 tys. widzów). Od najbliższej niedzieli, 2 lipca(...) powstało kilka tysięcy piosenek, monologów, felietonów. Jan Pietrzak jest nie tylko autorem tekstów, ale też komentatorem społecznych i politycznych wydarzeń Polski. Jan Pietrzak jest coraz częściej obecny...